Видача готівкових гривень законним держателям пластикових карток здійснюється через термінали АТ “Райффайзен Банк Аваль”.

Укрпошта здійснює видачу готівкових гривень платіжної системи “Онікс” та міжнародних платіжних систем:
1. VISA.
2. VISA Electron.
3. Eurocard/MasterCard.
4. Cirrus/Maestro.

Видача готівкових гривень та поповнення платіжних карток законним держателям пластикових карток ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК” здійснюється через термінали ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”.

Укрпошта здійснює видачу готівкових коштів та поповнення платіжних карток VISA і MasterCard, емітованих ПАТ “ПриватБанк” та видачу готівкових гривень з платіжних карток VISA і MasterCard, емітованих іншими банками України.

Для отримання готівкових гривень або поповнення платіжної картки держатель картки повинен пред’явити один з перечислених документів:

1. Внутрішній національний паспорт нового зразка з відміткою про прописку/реєстрацію- для громадян України, які постійно проживають в Україні.
2. Дійсний закордонний паспорт нового зразка з відміткою про реєстрацію в консульському представництві України за кордоном – для громадян України, які постійно проживають за кордоном.
3. Іноземний паспорт та посвідка на проживання в Україні з відміткою про прописку/реєстрацію – для іноземних громадян, які постійно проживають в Україні.
4. Зареєстрований в органах МВС іноземний паспорт з відповідною українською візою (або без візи – для іноземних громадян, які в’їжджають в Україну безвізово, відповідно до міжурядових угод) на право в’їзду та перебування в Україні – для іноземних громадян, які тимчасово перебувають в Україні.
5. Посвідка на проживання в Україні з відміткою про прописку – для осіб без громадянства, які постійно проживають в Україні.
6. Зареєстровані в органах МВС відповідні документи, видані державою постійного проживання осіб без громадянства – для осіб без громадянства, які тимчасово перебувають в Україні.