Отримати готівку з картки міжнародних платіжних систем VISA та MasterCard у відділеннях поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта» можливо одним з наступним шляхів:

  1. Через POS-термінали АТ “Райффайзен Банк Аваль”, встановлені у відділеннях поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта»: видача готівкових гривень здійснюється законним держателям пластикових карток.
  2. Через POS-термінали ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”, встановлені у відділеннях поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта»: видача готівкових гривень з платіжних карток здійснюється законним держателям пластикових карток.
    Через POS-термінали ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК” Укрпошта здійснює видачу готівкових коштів та поповнення платіжних карток VISA і MasterCard, емітованих ПАТ КБ “ПриватБанк”, а також видачу готівкових гривень з платіжних карток VISA і MasterCard, емітованих іншими банками України.

Власники платіжних карток, емітованих ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”, у відділеннях поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта» також можуть через POS-термінали ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК” активувати кредитні ліміти, запропоновані їм ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”.

Відділення поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта», де встановлено POS-термінали ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”, наведено у файлі.

Для отримання готівкових гривень або поповнення платіжної картки держатель картки повинен надати один з нижченаведених документів:

  1. Внутрішній національний паспорт нового зразка з відміткою про прописку/реєстрацію – для громадян України, які постійно проживають в Україні.
  2. Дійсний закордонний паспорт нового зразка з відміткою про реєстрацію в консульському представництві України за кордоном – для громадян України, які постійно проживають за кордоном.
  3. Іноземний паспорт та посвідка на проживання в Україні з відміткою про прописку/реєстрацію – для іноземних громадян, які постійно проживають в Україні.
  4. Зареєстрований в органах МВС іноземний паспорт з відповідною українською візою (або без візи – для іноземних громадян, які в’їжджають в Україну безвізово, відповідно до міжурядових угод) на право в’їзду та перебування в Україні – для іноземних громадян, які тимчасово перебувають в Україні.
  5. Посвідка на проживання в Україні з відміткою про прописку – для осіб без громадянства, які постійно проживають в Україні.
  6. Зареєстровані в органах МВС відповідні документи, видані державою постійного проживання осіб без громадянства – для осіб без громадянства, які тимчасово перебувають в Україні.