Оренда приміщень

Як правило, оренда приміщень пов’язана не тільки з грошовими витратами, а ще й з чималими клопотами.

 

Ще важче тим, хто тільки починає свій шлях у бізнесі, відкривши власну фірму. Безумовно, підприємці – у своїй більшості не в змозі брати в оренду дороге офісне приміщення в центрі міста. У той же час не можна забувати про те, що оренда офісного приміщення в глухому районі міста – теж не варіант для багатьох видів бізнесу, так як клієнти повинні легко знаходити офіс, тим більше, що і престижність фірми залежить від того, де знаходиться її представництво. Таким чином, оренда приміщень так званого економ класу, але в хорошому районі міста, в більшості випадків є найбільш прийнятним варіантом.

 

Більш досвідчені підприємці знають, що набагато ефективніше орендувати невелике приміщення в зручному для більшості клієнтів місці, ніж брати великий офіс, що знаходиться десь на периферії.

 

Оренда приміщень – це важлива справа, від якого багато в чому залежить майбутнє фірми. Саме тому ставитися до пошуку підходящого офісного приміщення потрібно дуже серйозно.

 

Тернопільська дирекція УДППЗ «Укрпошта» пропонує суб’єктам господарювання скористатися послугами з оренди нежитлових приміщень. Станом на 25 лютого 2014 року згідно запропонованого нами переліку вільних приміщень нараховується 48 об’єктів по Тернопільській області, які можуть бути передані підприємцям, юридичним особам чи громадським організаціям в оренду на вигідних умовах.

 

За детальнішою інформацією щодо оренди приміщень пропонуємо звертатись за тел. 52-64-85