/wp-content/uploads/2017/06/LP_up-express_1_1020x400.png

За потреби швидко доставити відправлення в будь-який населений пункт країни запрошуємо скористатися сервісом «Укрпошта Експрес».
Ми пропонуємо:
– Зручну та зрозумілу градацію тарифних зон (У межах України, у межах області). Ви можете самостійно прорахувати вартість експрес доставки вказавши мінімальні показники орієнтовну вагу, більшу сторону відправлення, та пункт відправки і призначення.
– Зручні діапазони маси відправлень — 0,25 кг, 0,5 кг, 1 кг. Ви маєте змогу не переплачувати, відправляючи як дрібні, так і великі відправлення. До того ж, окремо розрізняємо дрібні та громіздкі посилки за простою ознакою — довжиною найбільшої сторони.
– Фіксовану доплату за адресну доставку або забір. За фіксовану плату можна отримати або відправити посилку з будь-якої, зручної для вас, адреси.
– Нові конкурентні тарифи на відправку відправлень. Ми пропонуємо вигідні тарифи для відправлень вагою до 5 кг у межах України. В середньому наші тарифи залишаються на 20–30% меншими від тарифів інших учасників ринку.
– Конкурентні тарифи на додаткові послуги, такі як повернення відправлення у вразі не вручення чи при відмові від отримання відправлення отримувачем, всього 6 грн. Найвигідніший тариф на комісію за післяплату.
– В тариф включено вартість оголошеної цінності – 300 грн.