Отримала «Почесну відзнаку»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

28 червня 2015 р. народ України відзначив 19-ту річницю Конституції України. Цей день назавжди увійшов видатною подією в сучасну історію нашого народу й українського державотворення. Конституція закріпила основи суспільного і державного устрою України, визначила напрями розвитку суспільства і держави, встановила конституційні гарантії здійснення прав і свобод людини й громадянина.

 

Упродовж цих років багатотисячний колектив УДППЗ «Укрпошта» виявляв високу активність у роботі,відповідально та чітко виконував службові обов’язки.

 

Отже вже стало доброю традицією нагородження до видатних подій в суспільстві кращих з кращих працівників поштової галузі.

 

Цього року за особистий внесок у розвиток галузі, підвищення якості обслуговування населення оголошено Подяку генерального директора УДППЗ «Укрпошта» начальнику відділення поштового зв’язку Ставкове Зіньківського району Полтавської Дирекції УДППЗ «Укрпошта» Мальченко Тамарі.

 

Тамара Мальченко отримала Почесну грамоту з нагрудним знаком «Почесна відзнака» УДППЗ «Укрпошти» та грошову премію.

 

Урочисте нагородження в актовому залі центрального відділення поштового зв’язку м.Зіньків провів директор Полтавської дирекції Укрпошти Микола Хоменко.

 

Привітати поштовиків зі святом та визначними досягненнями в розвитку поштової галузі прийшли керівник апарату Зіньківської райдержадміністрації Анатолій Водолага та секретар Ставківської сільської ради Надія Макогін. Привітання, побажання миру, успіхів у роботі та багато теплих слів звучало на адресу поштовиків району.

 

Опісля відбулася виробнича нарада, на якій розглядалися питання виконання плану та рентабельності поштових відділень, стандартів якості обслуговування споживачів та впровадження нових послуг.

 

Позитивним досвідом та досягненнями у своїй діяльності , а це – найбільша кількість реалізованих послуг «Ліки-поштою», поповнення карток мобільних операторів та Інтернету через платіжну систему «ГлобалМані», видача готівкових коштів через POS-термінал Приват Банку та професійними таємницями ділилася з колегами начальник відділення поштового зв’язку Ставкове Тамара Мальченко.

 

«Дякую колективу однодумців та долі, що привела мене 28 років тому в галузь поштового зв’язку, – на завершення сказала Тамара Мальченко. – Всі ці роки я сумлінно працювала ,накопичувала професійний досвід, прикипіла серцем та душею до роботи в поштовій галузі. І надалі буду віддавати всі сили, щоб поліпшити поштове обслуговування односельчан».

 

Микола Хоменко привітав присутніх з Днем Конституції України, подякував працівникам поштового зв’язку району за сумлінну працю, побажав стабільності в роботі і нових трудових звершень.