Отримання пенсій через Укрпошту: з доставкою додому

У достатньо складній економічній ситуації, яка склалася нині в нашій країні, питання своєчасності й надійності отримання коштів для пенсіонерів, а відповідно й способу одержання заробленої пенсії, набуває надзвичайної ваги.

 

«Кожний пенсіонер в Україні повинен отримувати пенсію без запізнення та у комфортних для нього умовах. Стабільність і надійність у виплаті пенсій Укрпоштою, у складі якої найбільш розгалужена мережа – 11,8 тис. поштових відділень по всій Україні, не викликає жодного сумніву. Саме Укрпошта є надійним посередником між державою та пенсіонером», – відзначає в.о. генерального директора УДППЗ «Укрпошта» Ігор Ткачук.

 

Тільки Укрпошта сьогодні виплачує пенсії з доставкою додому. Це зручно, надійно та безпечно! Не потрібно витрачати час та сили на пошуки потрібного банкомату, не будучи впевненим наперед, чи він працює і чи достатньо в ньому коштів, а деякі ще й комісію беруть. Крім того, банкомат зазвичай знаходиться далеко від дому, а мережа магазинів, особливо в сільській місцевості ще не настільки розвинена, аби розрахуватися карткою.

 

Це особливо актуально для невеличких сіл в районах області, де для того, щоб забрати гроші, необхідно їхати до райцентру. “Ми несемо відповідальність не лише перед пенсіонерами, а й перед державою, виконуючи важливу соціальну функцію. Ми робимо все для того, аби пенсіонери отримали свої кошти вчасно», – зазначив Ігор Ткачук.

 

Якщо ви хочете отримувати пенсію через Укрпошту з доставкою додому, необхідно лише подати заяву до управління Пенсійного фонду за місцем проживання, в якій вказати «Пенсію прошу виплачувати поштою з доставкою додому.