Пам’ятаємо всіх поіменно: серія конвертів «Героям Слава!»

До Дня Збройних Сил України Укрпошта разом з Міністерством оборони та Національною гвардією України започаткували випуск серії художніх маркованих конвертів під назвою «Героям Слава!». На перших чотирьох конвертах зображені мужні українці, які загинули в зоні АТО, та яким присвоєно звання Героя України, а саме генерал-майор Сергій Кульчицький, полковник Тарас Сенюк, підполковник Костянтин Могилко і старший лейтенант Євгеній Зеленський.

 

Герої неоголошеної війни віком від 23 до 51 року пішли з життя захищаючи свою Батьківщину. Так, наймолодший з «героїчного квартету» був Євгеній Зеленський, який ціною власного життя забезпечив відхід 4 бійців своєї групи.

 

Справжній бойовий генерал Сергій Петрович Кульчицький та ще 11 військових героїчно загинули внаслідок потрапляння снаряду терористів у їхній гвинтокрил МІ-8 неподалік гори Карачун.

 

Тарас Сенюк служив командиром 1-го аеромобільно-десантного батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ ЗС України. 3 червня 2014 р. загинув під час нападу бойовиків на колону сил АТО, яка рухалася з Ізюма в район Слов’янська. Напад був відбитий, але з великими втратами.

 

Костянтин Могилко командир екіпажу транспортного літака АН-30Б, що здійснював спостережний політ у зоні АТО був збитий 6 червня 2014 р. над Слов’янськом. Коли літак почав падати на житлові квартали Слов’янська, пілот, ціною власного життя, скерував його за межі міста.

 

Дизайн конвертів розробив художник-графік, член Експертної ради Національного банку України Володимир Таран, який вже знайомий багатьом поціновувачам філателістичної продукції, зокрема художньою поштовою маркою «За честь! За славу! За народ!» та іншими.

 

Тираж кожного конверта складає – 400 тис. прим. Вартість – 2,35 грн. Конверти будуть представлені в кожному поштовому відділенні.

 

Весь український народ пам’ятає героїв, що віддали своє життя за незалежність України. Слава Україні та вічна пам’ять загиблим. Герої не вмирають!

 

P.S. Нагадуємо, що з 5 грудня стартувала акція «Привітай солдата з Новим роком», де ви можете привітати бійців з Новорічними святами, які воюють в зоні АТО. Свої привітання надсилайте за адресою: 01001, вул. Хрещатик, 22, УДППЗ «Укрпошта», з поміткою «Привітання солдату».