Пенсія від листоноші: зручно, надійно та безпечно

Виплата та доставка пенсій населенню є найбільш вагомою соціальною послугою, що надається українською поштою впродовж багатьох років.

 

Чи не основною перевагою, особливо для мешканців сільської місцевості є можливість отримати виплату безпосередньо вдома або ж на відділенні поштового зв’язку, що розташоване як не у власному, то принаймні у сусідньому селі. З огляду на те, що у більшості сільських населених пунктів поштові відділення – це чи не єдині інфраструктурні об’єкти сполучення, роль поштаря набирає особливо важливого значення.

 

Адже, без перебільшення для багатьох людей листоноша поєднує в своїй особі і представника держави, і життєвого порадника, а найголовніше чутливого помічника, який посприяє в оплаті комунпослуг, оформить передплату, доставить наявні на пошті необхідні товари або ж прийме замовлення на медичні препарати.

 

До того ж для літніх людей доставка пенсій додому є не лише зручною, але й безпечною, оскільки позбавляє необхідності пересуватися по вулиці з тою чи іншою сумою грошей. Якщо ж взяти до уваги необхідність отримання виплат через банкомат чи відділення банку, то їх віддаленість від оселі не раз може становити не один кілометр, а просити про це когось-іншого має можливість не завжди і не кожен.

 

Окрім цього, гарантованість і своєчасність виплат через пошту зумовлені виключно цільовим призначення цих коштів, тому про використання їх з якоюсь іншою метою не може бути й мови.

 

Важливою умовою ефективного залучення листоношами до отримання населенням пенсій через пошту є мотиваційно-стимулюючий фактор. Виходячи з цих міркувань, Львівською дирекцією УДППЗ «Укрпошта» 29.03.2012р. було затверджено за погодження з головою обласного комітету працівників поштового зв’язку «Положення про заохочення працівників ЛД УДППЗ «Укрпошта» по залученню споживачів послуг до одержання пенсій та грошових допомог в об’єктах поштового зв’язку».

 

Також дієвим кроком у напрямку збільшення кількості населення, що користується послугами «Укрпошти» у цій сфері є налагодження тісної співпраці з обласним відділенням Пенсійного Фонду. Першими ластівками діяльності у цьому напрямку стала реалізована домовленість щодо розміщення у приміщенні ПФ інформаційних стендів про переваги отримання пенсій через відділення поштового зв’язку.

 

Так звичайно, банківські установи у боротьбі за додаткових клієнтів пропонують для пенсіонерів розмаїті бонусні програми та системи накопичення під ті чи інші відсотки. Проте, «Укрпошта» завжди скеровувала свої зусилля на те, щоб гасло: «Ближче до людей» асоціювалося у наших споживачів з максимальною зручністю, надійністю та безпекою у користуванні послугами поштового зв’язку.

 

На фото: Листоноша ВПЗ Липники ЦПЗ№1 Поштамт Щур Катерина Володимирівна