Передплачуєте газету ─ отримуєте подарунок

Гамірно було у п’ятницю 24 жовтня 2014р. у відділенні поштового зв’язку №1, що в Тернополі. Погодні умови не завадили поштовикам провести традиційне свято – День передплатника. Представники восьми редакцій міських обласних засобів та всеукраїнських видань масової інформації рекламували-вихваляли свої газети і красно припрошували тернополян до передплати. Кожен, хто здійснив передплату, при пред’явленні квитанції редакції, отримував файненький подарунок. Гостями заходу були редакції газет «Наш день», «RІА», «Наша Батьківщина», «Свобода», «Подільське слово», «Високий замок», «Газета по – Українськи», «Голос України».

 

Такі свята зближують і здружують пошту, пресу і читачів, адже це приємна зустріч тих, хто творить газети й журнали, і тих, хто їх приносить у кожну домівку, і тих, котрі очікують на гарячу, правдиву, актуальну інформацію. Щодо цифр, то, того акційного дня було передплачено видань майже на три з половиною тисяч гривень, та близько 60 видань. Результат доволі непоганий.

 

Передплатна кампанія на видання загальнодержавної сфери розповсюдження проводитиметься за Каталогом видань України на 2015 рік. Встигнути зробити замовлення необхідно до 16 грудня 2014 року включно.

 

Читайте пресу та передплачуйте видання у відділеннях Укрпошти!