АТ «Укрпошта» пропонує скористатися можливістю розміщення реклами ваших видань у «Каталозі видань України «Преса поштою», на сторінках якого представлено майже 2500 видань газет, журналів, книг, довідників, електронних видань тощо.

Видання розміщуються в Каталозі в алфавітному порядку за розділами: “Газети України”, “Журнали України”, “Книги, довідники тощо”, “Електронні видання”. Назви газет, журналів і книг супроводжуються анотаціями або ознаками їхньої тематичної спрямованості та контактними телефонами редакцій. Це допомагає вибирати видання, які відповідають інтересам споживачів, та в разі необхідності, зв’язатися за телефоном безпосередньо з редакцією.

«Каталог видань України «Преса поштою» розміщується у всіх відділеннях поштового зв’язку та на сайтах АТ «Укрпошта» та ДП «Преса».

Переваги для рекламодавців:

  • присутність каталогів у кожному поштовому відділенні України;
  • багатомільйонна аудиторія передплатників;
  • можливість розповсюдження передплатного Каталогу за базами юридичних осіб України.

Скористайтеся нагодою популяризації свого видання на сторінках Каталогу видань України «Преса поштою»!

Завдяки рекламі кількість шанувальників вашого видання зросте!

Контактні телефони АТ «Укрпошта»:
відділ каталогів – тел: 044 323-21-25
e-mail: golishev-km@ukrposhta.ua

Контактні телефони ДП «Преса»:
договірний відділ – тел: 044 248-78-09; 044 248-04-06
факс: (044) 248-03-84;
e-mail: nachdogovor@presa.ua

«Тарифи на послуги, що надаються у рамках проекту «Преса поштою»

ШАНОВНІ ВИДАВЦІ, ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! 

Згідно з Законом України «Про видавничу справу» та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 року за №135 «Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції» необхідним документом для укладання договору з АТ «Укрпошта» на розповсюдження періодичних видань та включення видань до «Каталогу видань України «Преса поштою» на 2020 рік є Свідоцтво про внесення суб’єкта видавничої справи до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції.

За телефоном (044) 279 51 56 або на вебсайті Держкомтелерадіо під рубрикою «Адміністративні послуги» в розділі «Умови та порядок внесення до Державного реєстру» ви можете ознайомитися з умовами та порядком внесення суб’єктів видавничої справи до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції.