Передплатна кампанія на ІІ півріччя 2016 року виходить на фінішну пряму

Jpeg

Jpeg

SL372610 SL372619 SL372992 SL373037

Передплатна кампанія на ІІ півріччя 2016 року виходить на фінішну пряму. Це дуже важливий етап, коли, як кажуть «один день рік годує». Працівниками відділу передплати Луганської дирекції вже зроблено багато роботи по інформуванню населення та підприємств з метою популяризації послуги з передплати. Тепер важливого значення набуває безпосереднє спілкування з читачами, тому традиційній акції «День передплатника» в цей час приділяється особлива увага. Більшість цих днів у Луганській дирекції проводилась у травні. Щоб охопити якнайбільше число населення, ця акція проводиться кожного разу в іншому відділені зв’язку кожного району. Заохочувальні призи передбачені не лише для передплатників а й для відділень зв’язку. За підсумками акції кращі відділення нагороджуються цінними призами, це створює атмосферу спортивної конкуренції надає звичайній роботі яскравого емоційного забарвлення, що позитивно відображається на тиражах.

 

«День передплатника» проведений у ВПЗ Троїцьке сподобався не лише передплатникам, а й редакції місцевої газети «Сельская новь», яка на своїх сторінках розповіла про подію, та висловила подяку працівникам ВПЗ Троїцьке.

 

Не полишає без уваги Луганська дирекція й райони, які знаходяться на межі зони конфлікту. Під час річної передплатної кампанії «День передплатника» відбувся у ВПЗ Попасна-1, а нині інструктори з передплати Владимирова Л.Т. та Шулевська С.С. влаштували свято з передплати на ВПЗ Гірське. Місцеві жителі були дуже вдячні за можливість ознайомитися з виданнями , отримати призи та обговорити питання з доставки видань. Підсумком стало оформлення передплати на 64 видання.

 

«Дні передплатника» показують, що незважаючи на негативну політичну та економічну ситуацію, розповсюдження Інтернету читачі потребують друкованих видань, а значить наша праця важлива і потрібна.