Передплатні віражі

100_9711

В області завершилась передплата періодичних видань на друге півріччя. І хоча про остаточні підсумки ще говорити зарано, попередні результати свідчать: чернігівці, як і раніше, залишаються серед лідерів в Україні за кількістю передплачених газет і журналів на одного жителя.

 

Як зазначає директор Чернігівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олег Обушний, підприємство ще на початку кампанії поставило мету якщо і не перевершити, то хоча б наблизитись до показника 1-ого півріччя. По завершенні передплати на всеукраїнські видання жителі області передплатили близько 500 тисяч примірників періодики, при цьому лише обласних та районних газет і журналів передплачено близько 235 тисяч.

 

– Тиражі загальноукраїнських видань дещо нижчі, ніж це було на 1 січня 2016 року, – говорить Олег Обушний, – до прикладу, зменшилась кількість передплатників газети «Урядовий кур»єр». Якщо у 1-ому півріччі їх було 638 примірників, то зараз 603. Дещо втратив тираж і «Голос України». Ці видання передплачують в основному установи та організації. Можливо, зменшення тиражів пов»язане з початком відпусток і настанням дачно-городнього періоду – хтось просто не встиг завчасно здійснити передплату.

 

Серед обласних тижневиків, за словами Олега Обушного, традиційно у передплатній кампанії лідирують «Гарт» і «Вісник Ч», котрі упевнено тримають свої тиражі: це понад 70 тисяч і понад 53 тисяч примірників відповідно. Чимало шанувальників мають також газети «Деснянка» і «Чернігівщина».

 

– Поважають громадяни свою чернігівську пресу, в тому числі і так звані районні видання, насамперед за їхню стабільність, – наголошує директор, – крім того, саме з наших видань вони можуть дізнатись першими про головні новини як регіону загалом, так і свого району зокрема. І головне – люди їм довіряють.