image

Послуга “Міжнародний поштовий переказ” — надійний, безпечний, зручний спосіб відправити гроші за кордон або отримати їх з-за кордону.

Укрпошта співпрацює з національними поштовими операторами 30 країн, серед яких Азербайджан, Білорусь, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Вірменія, В’єтнам, Греція, Грузія, Ізраїль, Іспанія, Казахстан, Киргизстан, Латвія, Литва, Марокко, Молдова, Польща, Португалія, Росія, Румунія, Сан Марино, Сербія, Словаччина, Таджикистан, Туркменістан, Туреччина, Угорщина, Узбекистан, Чехія, Швейцарія.

Переваги міжнародних поштових переказів

Безпечність та надійністьГарантуються міжнародними договорами, підписаними між національними поштовими операторами країн.

Відправлення та виплата у місцевій валютіНадіслані в іноземній валюті перекази виплачуються у місцевій валюті без сплати додаткових комісій.

Доступні тарифиСума комісії за пересилання переказу залежить від суми переказу.

Можливість здійснювати перекази в іноземній валюті ($ та €)Відправити / отримати переказ в іноземній валюті можна у 284 відділеннях по Україні.

Широка мережа відділеньВідправити / отримати грошовий переказ можна в будь-якому з 11500 відділень Укрпошти по всій Україні

Доставка за адресоюПоштовий переказ доставляється на домашню адресу отримувача. Додатково передбачено отримання поштового повідомлення про надходження переказу.

Види переказів

Адресний переказПересилання протягом 1–5 робочих днів при доставці у поштове відділення (доставка на домашню адресу може зайняти більше часу). Послуга доступна для усіх відділень по всій території України. Здійснюються між усіма країнами-партнерами (окрім Сербії).

Терміновий переказПересилання протягом 15–30 хвилин в день відправлення. В Україні послуга надається лише в автоматизованих відділеннях. Послуга доступна в автоматизованих відділеннях таких країн: Азербайджан, Білорусь, Казахстан, Молдова, Сербія, Португалія (завантажте перелік відділень, натиснувши на назву країни).

Також з окремими країнами Укрпошта здійснює міжнародні перекази післяплати (актуально для підприємців, які експортують свої товари поштою), приймання та виплату переказів до запитання (переказ на конкретне поштове відділення).

Яку суму можна переказати?

  • Максимальна сума переказу з України до інших країн149 999 грн в день від одного відправника (або еквівалент суми в іноземній валюті — долари США / євро)
  • Максимальні суми переказів з-за кордону в Українудізнавайтеся на офіційних сайтах поштових операторів зарубіжних країн
  • Максимальна сума переказів, яку може отримати одержувач в Україні149 999 грн в день

Піклуйтеся про рідних та близьких, які далеко.
Пересилайте кошти через Укрпошту!

Більше запитань та відповідей про послугу
“Міжнародний поштовий переказ”

  • Адресні перекази – в яких відділеннях Укрпошти надається послуга?
  • Термінові перекази – в яких відділеннях Укрпошти надається послуга?
  • Між якими країнами здійснюються міжнародні перекази післяплати?
  • Між якими країнами здійснюються перекази до запитання?
  • Який курс обміну валют застосовується при прийманні та виплаті грошових переказів у місцевих валютах?
  • Перекази в доларах США та євро – в яких відділеннях Укрпошти надається послуга?

Не знайшли відповідь на своє запитання?
Зателефонуйте до контакт-центру Укрпошти!

Для дзвінків з території Україні — 0 800 300 545 (безкоштовно з усіх стаціонарних та мобільних телефонів).

Для дзвінків з-за кордону — +380 44 323 11 30 (вартість дзвінків з мобільних чи стаціонарних телефонів — згідно з тарифами операторів на міжнародні дзвінки, для дзвінків з українських мобільних номерів — згідно з тарифами операторів для дзвінків у роумінгу).