Всі адресні міжнародні поштові перекази доставляються на домашню адресу отримувача та передаються прямо в руки. У випадку, якщо листоноша не застав отримувача вдома, буде залишено письмове повідомлення про надходження переказу з контактним номером телефону та адресою поштового відділення, де можна отримати переказ.

Після отримання повідомлення про надходження поштового переказу, отримувач може або забрати переказ самостійно в поштовому відділенні або узгодити інший зручний час доставки, зателефонувавши за номером телефону, який вказано у сповіщенні.

Терміновий міжнародний переказ отримувач може забрати у будь-якому автоматизованому відділенні Укрпошти. Для отримання переказу, окрім пред’явлення стандартного переліку документів, потрібно також повідомити працівнику поштового відділення контрольний номер, суму та валюту приймання переказу. Повідомити цю інформацію отримувачу повинен відправник переказу.

Які документи потрібні
для отримання грошового переказу з-за кордону?

Щоб отримати грошовий переказ сумою до 14999 грн включно, необхідно мати при собі паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

Щоб отримати грошовий переказ сумою від 15000 грн включно, необхідно мати при собі паспорт або інший документ, що посвідчує особу, ідентифікаційний номер платника податків.