Всі адресні міжнародні поштові перекази доставляються на домашню адресу отримувача та передаються прямо в руки. У випадку, якщо листоноша не застав отримувача вдома, зазвичай він залишає письмове повідомлення про надходження переказу з контактною інформацією про те, де можна отримати переказ. Щоб отримати такий переказ, отримувачу потрібно пред’явити документ, що посвідчує особу (паспорт або інший документ, який приймається місцевим поштовим оператором).

Отримати терміновий поштовий міжнародний переказ можна тільки у автоматизованих поштових відділеннях таких країн: Азербайджан, Білорусь, Казахстан, Молдова, Сербія, Португалія (завантажте перелік відділень, натиснувши на назву країни). Щоб отримати переказ, отримувачу потрібно пред’явити документ, що посвідчує особу (паспорт або інший документ, який приймається місцевим поштовим оператором), а також повідомити працівнику пошти контрольний номер, суму та валюту приймання переказу. Повідомити цю інформацію отримувачу повинен відправник переказу.

Щоб знайти найближче відділення поштового оператора, дізнатися тарифи на послуги, повну інформацію щодо документів, які потрібні для оформлення переказу, та інші деталі щодо умов надання послуги міжнародних переказів з України, перейдіть на сайт поштового оператора країни, яка вас цікавить, або зверніться до контакт-центру відповідного поштового оператора.

*Укрпошта не може гарантувати наявність повної та актуальної інформації щодо умов надання послуги міжнародних поштових переказів на сайтах інших поштових операторів. Якщо у вас залишилися питання, рекомендуємо звернутися до довідкової служби поштового оператора відповідної країни.