Щоб переказати гроші в Україну потрібно:

1

Завітати до найближчого відділення місцевого поштового оператора.

2

Мати при собі паспорт та/або інші документи, які потрібні для оформлення переказу.

3

Заповнити бланк міжнародного переказу (самостійно або з допомогою співробітника поштового відділення).

4

Передати співробітнику пошти готівкові кошти для відправлення. Максимальна сума переказу не може перевищувати ліміти, встановлені місцевим поштовим оператором.

Для оформлення переказу необхідно вказати:

Відправлені у місцевій валюті грошові перекази виплачуються в гривні за будь-якою поштовою адресою в Україні та у всіх відділеннях Укрпошти по Україні.

Якщо хочете відправити переказ в іноземній валюті (долари США, євро), перевірте, чи діє така послуга для країни, яка вас цікавить, тут. Виплата в іноземній валюті (долари США, євро) здійснюється у 284 відділеннях Укрпошти по Україні.

Що потрібно повідомити отримувачу після того,
як ви відправили переказ?

1

Якщо ви відправили адресний переказ, повідомляти отримувачу дані не обов’язково. Такий переказ буде доставлено на домашню адресу отримувача.

2

Якщо ви відправили терміновий переказ, обов’язково повідомте отримувачу контрольний номер, суму та валюту приймання переказу. Такі перекази виплачуються тільки в автоматизованих відділеннях Укрпошти. Послуга обміну терміновими міжнародними переказами діє для окремих країн – Азербайджан, Білорусь, Казахстан, Молдова, Сербія, Португалія

Більше інформації щодо умов обміну міжнародними поштовими переказами з країною, яка вас цікавить, шукайте у довіднику.

Щоб знайти найближче відділення поштового оператора, дізнатися тарифи на послуги, повну інформацію щодо документів, які потрібні для оформлення переказу, максимальну суму переказу та інші деталі щодо умов надання послуги міжнародних переказів до України, перейдіть на сайт поштового оператора країни, яка вас цікавить, або зверніться до контакт-центру відповідного поштового оператора.

*Тарифи на відправлення коштів з інших країн встановлюються поштовими операторами цих країн. Обмін грошовими переказами здійснюється на підставі двосторонніх угод між АТ “Укрпошта” та відповідним поштовим оператором іншої країни та відповідно до правил, встановлених Всесвітнім поштовим союзом.

Укрпошта не може гарантувати наявність повної та актуальної інформації щодо тарифів та умов надання послуги міжнародних поштових переказів на сайтах інших поштових операторів. Якщо у вас залишилися питання, рекомендуємо звернутися до довідкової служби поштового оператора відповідної країни