Щоб відправити адресний переказ у гривні, завітайте до будь-якого відділення Укрпошти в Україні. Знайти найближче відділення можна тут.

Якщо бажаєте відправити терміновий переказ у гривні, перевірте, чи така послуга надається для країни, яка Вас цікавить, тут. Щоб відправити терміновий переказ, завітайте до найближчого автоматизованого відділення Укрпошти.

Якщо бажаєте переказати кошти у доларах США або євро, перевірте чи така послуга надається для країни, яка Вас цікавить, тут. Щоб відправити міжнародний поштовий переказ в іноземній валюті, завітайте до одного із 284 відділень Укрпошти, де ця послуга надається.

Щоб оформити відправлення поштового переказу необхідно:

1

Мати при собі паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

2

Заповнити бланк міжнародного переказу (самостійно або з допомогою співробітника поштового відділення).

3

Передати співробітнику Укрпошти необхідні документи для перевірки, підписати заповнений бланк міжнародного переказу.

4

Передати співробітнику пошти готівкові кошти для відправлення. Загальна сума переказів не може перевищувати 149 999 грн на день від одного відправника (або еквівалент цієї суми у доларах США/євро).

Для оформлення переказу необхідно вказати:

Що потрібно повідомити отримувачу
після того, як ви відправили переказ?

1

Якщо Ви відправили адресний переказ, повідомляти отримувачу дані не обов’язково. Такий переказ буде доставлено на домашню адресу отримувача, яку Ви вказали в бланку міжнародного переказу.

2

Якщо Ви відправили терміновий переказ, обов’язково повідомте отримувачу контрольний номер, суму та валюту приймання переказу.