Як відправити адресний переказ?

  • Завітати до найближчого відділення Укрпошти
  • Повідомити оператору поштового відділення таку інформацію / заповнити бланк переказу, де вказати:прізвище, ім’я, по-батькові отримувачаточну адресу проживання отримувача (область, місто, район, вулиця, будинок)поштовий та індекс отримувачаномер мобільного телефону отримувача (на цей номер надійде sms-повідомлення про надходження переказу)прізвище, ім’я, по-батькові відправниканомер мобільного телефону відправника (на цей номер надійде sms-повідомлення про виплату переказу)точну адресу відправника та індекс (на цю адресу буде повернено переказ у випадку, якщо отримувач його не забере)
  • Підписати заповнений бланк та зп потреби передати співробітнику пошти необхідні документи
  • Передати готівкові кошти для відправлення

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ ПЕРЕКАЗУ?

  • Щоб надіслати грошовий переказ у сумі до 14999 грн. включно, пред’являти документи не потрібно.
  • Щоб надіслати грошовий переказ у сумі від 15000 грн. включно, потрібно мати при собі паспорт та ідентифікаційний номер платника податків.

Що потрібно повідомити отримувачу після того, як Ви відправили переказ?

Якщо бажаєте, можете сказати отримувачу, що відправили переказ. Додатково повідомляти будь-які дані не обов’язково.

Як отримати адресний переказ?

Якщо відправник вказав Ваш номер телефону при відправленні грошового переказу, Ви отримаєте sms-повідомлення про надходження переказу. Адресні перекази доставляються листоношею на поштову адресу, яку відправник вказав при оформленні переказу, та передаються в руки отримувачу.

Переказати до 14999 грн. можна без пред’явлення документів, щоб переказати від 15000 грн. потрібно пред’явити паспорт та ідентифікаційний код.

Адресні перекази доставляються листоношею на Вашу поштову адресу, яку відправник вказав при оформленні переказу.

Якщо відправник вказав Ваш номер телефону при відправленні переказу, то Ви отримаєте смс-повідомлення про надходження переказу.

У випадку, якщо листоноша не застав отримувача вдома, буде залишено письмове повідомлення про надходження переказу з контактним номером телефону та адресою поштового відділення, де можна отримати переказ. Після отримання повідомлення про переказ Ви можете забрати переказ самостійно в поштовому відділенні або погодити інший зручний час доставки, зателефонувавши за номером телефону, який вказано в сповіщенні.

Щоб отримати переказ потрібно співробітнику пошти паспорт громадянина України або документ, що його замінює (закордонний паспорт, військовий квиток, паспорт іноземного громадянина з візою або посвідкою на постійне чи тимчасове проживання на території України іноземного громадянина, посвідчення народного депутата України).