Переказ З картки додому – унікальна послуга, що дозволяє перерахувати кошти з банківської картки з доставкою готівки отримувачу. Надсилайте перекази з картки своїм близьким та рідним з доставкою додому в усі населені пункти України.

Переваги послуги для клієнта

  • Переказ коштів з платіжної картки в найвіддаленіші куточки України безпосередньо в руки одержувача;
  • Доступні тарифи;
  • Скористатися послугою можна в будь-якому зручному місці, – потрібна лише платіжна картка, комп’ютер або смартфон та підключення до мережі Інтернет;
  • Ви отримаєте повідомлення (SMS або Viber) з реквізитами переказу;
  • ПАТ Укрпошта – це державна компанія, яка гарантує безпеку та конфіденційність усіх операцій з грошовими коштами;
  • Онлайн-сервіс для відправки коштів з картки додому працює в режимі 24/7.
Види переказів Готівка додому Готівка на відділення
Як відправити На офіційному сайті Укрпошта з платіжної картки будь-якого банку України На офіційному сайті Укрпошта з платіжної картки будь-якого банку України
Де отримати В будь-якому населеному пункті України В одному з автоматизованих відділень Укрпошти
Вартість переказу 1% від суми переказу + 19 грн. 1% від суми переказу + 5 грн. (мінімум 10 грн.)
Доставка додому Безкоштовно Не надається
Термін доставки До 2 робочих днів 15 хвилин
Повідомлення з реквізитами переказу (SMS або Viber) Отримувачу Відправнику
Обов’язкові дані для відправки переказу ПІБ, телефон відправника та одержувача, сума переказу, а також домашня адреса одержувача ПІБ, телефон відправника та одержувача, сума переказу

Як переказати кошти з картки додому в 3 кроки

Крок 1
На офіційному сайті Укрпошти перейдіть на сторінку послуги переказ З картки додому та оберіть бажаний тип переказу. У вікні, що відкриється, заповніть обов’язкові поля і натисніть кнопку Продовжити. В новому вікні перевірте інформацію та натисніть кнопку Продовжити, якщо дані введені вірно.
Крок 2
Введіть реквізити платіжної картки: номер, термін дії, CVV2/CVC2, а також вкажіть електронну адресу, на яку бажаєте отримати квитанцію. Уважно перевірте дані та натисніть клавішу Сплатити. Введіть одноразовий пароль, що надійшов в SMS-повідомленні для підтвердження. Переказ надіслано на опрацювання.
Крок 3
Дочекайтеся результуючої сторінки з реквізитами поштового переказу та збережіть квитанцію (кнопка Зберегти). Якщо бажаєте відіслати кошти ще раз, натисніть кнопку виконати ще один переказ.

Після відправки переказу готівка додому ми надішлемо повідомлення (SMS або Viber) отримувачу з реквізитами переказу, а також повідомимо контактні телефони відділення, на яке надійшов переказ. При відправці готівки на відділення, повідомлення надійде відправнику.

Звертаємо увагу! При відправленні термінового переказу готівка на відділення Відправник самостійно повідомляє Отримувачу номер, суму переказу та адреси поштових відділень, де можна одержати кошти.

Гаряча лінія: 0 800 300 545

У партнерcтві з portmone.com, Райффайзен Банк Аваль, VISA,  MasterCard