1. Відомості, що підтверджують унесення платіжної системи до Реєстру

 2. Опис організаційної структури платіжної системи:

  structure

 3. Склад керівних органів платіжної організації платіжної системи

 4. Умови участі в платіжній системі – не передбачено чинними Правилами внутрішньодержавної небанківської платіжної системи “Поштовий переказ”

 5. Перелік учасників платіжної систем – не передбачено чинними Правилами внутрішньодержавної небанківської платіжної системи “Поштовий переказ”.

 6. Порядок припинення участі та виключення учасника платіжної системи, який порушує вимоги щодо участі в платіжній системі або більше їм не відповідає – не передбачено чинними Правилами внутрішньодержавної небанківської платіжної системи “Поштовий переказ”.

 7. Опис послуг, що надаються платіжною системою, включаючи всі платні послуги:

  В рамках платіжної системи “Поштовий переказ” АТ «Укрпошта» здійснює переказ коштів (далі- поштовий переказ та приймання платежів):

  пересилання внутрішніх поштових переказів на підставі документів на переказ, що визначені платіжною системою:

  • від фізичних осіб на користь фізичних осіб;

  • від фізичних осіб на рахунок юридичних осіб;

  • від юридичних осіб на адресу фізичних осіб;

  пересилання міжнародних переказів:

  • здійснення міжнародних переказів забезпечується АТ «Укрпошта» на підставі Угоди про поштові платіжні послуги Всесвітнього поштового союзу та укладених угод з поштовими службами інших країн.

  приймання платежів:

  • від фізичних осіб на рахунок юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, в тому числі комунальних платежів за рахунками, сформованими отримувачами платежів;

  • від юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців на рахунки юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

 8. Вартість послуг що надаються користувачам платіжної системи (розмір комісійної винагороди/плату за здійснення операції)

 9. Перелік прав і обов’язків платіжної організації платіжної системи та її учасників – передбачений АТ «Укрпошта» в положеннях, наказах, посадових інструкціях та інших регламентуючих документах.

 10. Порядок вирішення спорів між учасниками та користувачами платіжної системи. Спори між АТ “Укрпошта” та користувачами розглядаються у порядку, передбаченому діючим законодавством, у разі недосягнення згоди спір розглядається у судовому порядку.

 11. Порядок (умови) здійснення переказу коштів:

 12. Місця розташування програмно-технічних комплексів самообслуговування, пунктів приймання та виплати готівки, які використовуються для здійснення переказів коштів у платіжній системі.

 13. Інформація щодо номера контактного телефону, поштової адреси та адреси електронної пошти:

  вул. Хрещатик, 22, м. Київ, 01001, Україна

  тел. 0 800 300 545

  ukrposhta@ukrposhta.ua

 14. Види валют переказу коштів:

  • Поштові перекази в межах України – UAH;

  • Міжнародні поштові перекази – UAH, USD, EUR;

  • Приймання платежів – UAH.

 15. Курси обміну валют