Перемога. Час. Пам’ять

2q

З нагоди вшанування 71-ї річниці Перемоги у зустрічі в Дирекції мали б взяти участь 36 учасників бойових дій і прирівняних до них працівників-пенсіонерів поштового зв’язку. Однак час іде. Похилий вік, здоров’я і інші особисті проблеми. Тож цього разу на зустріч прийшли тільки шестеро людей. Це Лідія Прокопівна Доценко, Євгенія Кирилівна Машницька, Марія Степанівна Москаленко, Марія Євдокимівна Омельченко і двоє учасників бойових інтернаціональних операцій колишнього Союзу Павло Петрович Івкін та Михайло Григорович Рудик. Із них лише воїн-афганець майор у відставці П.П.Івкін сьогодні ще працює листоношею-супровідником.

 
1q

У прикрашеній святковій актовій залі присутніх щиро і тепло привітав т.в.о. директора О.В.Мазур, який, поєднуючи найсвітліші свята Великодня і Перемоги, побажав учасникам війни найголовнішого – миру, здоров’я, довгих років життя. Потім були хвилина мовчання, фронтові і повоєнні пісні та спогади учасників того лихоліття. Поділились споминали, однак скупими і загальними, М.Москаленко, Л.Доценко, М.Омельченко, М.Рудик, П.Івкін. І в цій скупості своя життєва і воєнна правда і гірка логіка. Бо війна для кожного учасника своя особиста і дуже часто зовсім не сприйнятлива і не зрозуміла глибинно і по-справжньому для тих, хто не був безпосереднім учасником лихих подій. У такому переконанні поєднуються в спогадах і розповідях про війну учасники Другої Світової і сьогоднішні захисники Вітчизни від російського агресора.

 

Під час урочистої зустрічі т.в.о. директора О.Мазур, заступник директора Р.В.Петрова, голова обкому профспілки дирекції І.В.Зуєнко сфотографувались із гостями, вручили їм полум’яні гвоздики, побажали любові та розуміння дітей, внуків і правнуків. А напередодні зустрічі дирекція, у доповнення до загальнодержавної, надіслала електронними переказами кожному учасникові війни скромну грошову допомогу.