Перемогла школярка із Демидово

index

Одеська дирекція Укрпошти підбила підсумки регіонального етапу конкурсу епістолярного жанру, який ось уже 45 рік проводить для дітей та юнацтва Всесвітній поштовий союз (ВПС) спільно з національними поштами.

 

Нинішня тема “Напиши листа собі 45-річному”, що була запропонована ВПС, покликана звернути увагу підростаючого покоління на питання становлення особистості, реалізації себе у всіх життєвих сферах. Більшість школярів глибоко висвітлили запропоновану тему. Діти висловлювали власну думку та особистий погляд на те, як людині реалізувати свої можливості, які цілі перед собою ставити, як їх досягти.

 

Кращою роботою був визнаний лист школярки із села Демидово, Березівського району Ілони Володькіної. Приваблює її світогляд, орієнтований на ствердження моральних цінностей, що відповідають високим загальнолюдським ідеалам. Дівчинка позиціонує свої досягнення в житті разом із розквітом рідного села і України в цілому, підкреслює, як важливий мир в Україні та на всій Землі.

 

ІІ місце було присуджено Валерію Вітринському (Ряснопільский НВК), Березівського району. ІІІ місце посіла Анастасія Лапановська /Матроська ЗОШ/,Ізмаїльського району.

 

Робота Ілони Володькіної була направлена на наступний етап конкурсу – всеукраїнський.