Підбито підсумки діяльності за 2014 рік

24 лютого в Тернопільській дирекції УДППЗ «Укрпошта» під головуванням директора дирекції Василя Юрчишина, відбулось засідання Ради керівників з підбиття підсумків роботи за 2014 рік та визначення завдань на 2015 рік, в якому взяли участь керівний склад дирекції, начальники відділів, усі керівники районих центрів області, центральних відділень поштового зв’язку, ЦПП, ЦОП, голова обласної організації профспілки працівників поштового зв’язку Михайло Осадца.

 

Поштовики Тернопільщини обговорили підсумки діяльності філії за результатами 2014 року, пріоритетні шляхи оптимізації витрат на виробництво, проблеми технічного забезпечення роботи філіалу, основні завдання щодо виконання плану доходів по всіх видах послуг на 2015 рік.

 

Такі засідання, за традицією, відбуваються не тільки для детального аналізу досягнень та недоліків у роботі колективу, а й з метою обміну набутим досвідом. В ході наради поштовики висловлювали свої думки щодо підвищення якості надання послуг поштового зв’язку, забезпечення виконання планових показників, вдосконалення та спрощення технологічних процесів. У ході живого діалогу вирішувались найбільш гострі питання діяльності філіалу.

 

А одним із найприємніших моментів засідання стало нагородження переможців конкурсу від редакції газети «Мої літа – моє багатство», оголошеного під час проведення передплатної кампанії на 2015 рік. За підсумками акції ЦПЗ №4, ЦПЗ №5, ЦПЗ №6, Поштамт та відділ розповсюдження періодичних видань Тернопільської дирекції УДППЗ «Укрпошта» отримали цінні подарунки від редакції, та відтепер мають у своєму користуванні багатофункціональні пристрої.