Підсумки регіонального етапу національного молодіжного конкурсу творів на тему «Напиши листа і розкажи про світ, в якому тобі хотілося б вирости» підбито!

Тернопільською дирекцією УДППЗ «Укрпошта» підведено підсумки регіонального етапу національного молодіжного конкурсу творів на тему «Напиши листа і розкажи про світ, в якому тобі хотілося б вирости».

 

На адресу Тернопільської дирекції УДППЗ «Укрпошта» надійшло 28 листів з усіх куточків області. У творі кожної дитини – лише бажання миру Україні. Конкурсна комісія відібрала найсильніші твори. Переможці отримали грамоти від керівництва поштового підприємства та грошову винагороду.

 

З листа переможниці конкурсу (зайняте 1-ше місце) у Тернопільській дирекції – учениці 4-го класу Тернопільського навчально-виховного комплексу №35 міста Ілони Федак: «Для мене світ – це моя Батьківщина. Не знаю, ким буду і як складеться моє життя, бо живу в складний період для нашої держави. Український народ рухається вперед, долаючи труднощі, виправляючи допущені помилки, відстоюючи свої права, як робили це тисячі наших предків… Я вірю, що моя країна вийде на вільний шлях, вірю в майбутнє незалежної держави, яка посідатиме гідне місце серед інших європейських держав…»


 

Друге місце виборола учениця 9-го класу загальноосвітньої школи І-ІІст. с.Сосулівка Чортківського району – Галат Марія, яка написала чудовий лист: «Мені хочеться, щоб моя земля цвіла і розвивалася. Щоб слово «Україна» звучало гордо і яскраво. Щоб українці розуміли, що Україна є їхньою рідною домівкою, якою можна гордитися.»

 

Учасниця конкурсу, яка зайняла третє призове місце – учениця 6-го класу загальноосвітньої школи І-ІІІст. м.Монастириськ Клара Кавулич: «Розказати про світ в якому я хочу жити? Добре. Перш за все треба почати з раннього дитинства: світ доброти, сімейного затишку, маминої ласки…Далі я хочу жити в світі вірних друзів. Дякую Богу вони в мене є.»

 

Тернопільська дирекція УДППЗ «Укрпошта» щиро дякує за участь усім юним учасникам цього конкурсу та бажає ще більшого натхнення, здійснення мрій про світ, де панує мир, у якому нам хочеться жити!

 

– Відтепер тримаємо кулаки за Ілонку, твір якої представляє Тернопільщину та бере участь у Національному відборі – підсумувала заступник директора з питань продажу послуг Тернопільської дирекції Укрпошти Валентина Удич.