Підсумкова Рада Дніпропетровської дирекції УДППЗ «Укрпошта» за 1 квартал 2016 року

????????????????????????????????????

28 квітня відбулося засідання ради керівників Дніпропетровської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», на якій було розглянуто підсумки виробничої діяльності за 1 квартал 2016 року та визначено завдання економічного і соціального розвитку на ІІ квартал. Під головуванням директора Гуляна Ваграма Генриховича участь у Раді взяли заступники директора, голова обласної профспілкової організації, начальники безбалансових виробничих підрозділів та начальники відділів і служб дирекції.

 

Як і завжди, обговорюючи питання у форматі круглого столу, кожен присутній вносив свої пропозиції та рекомендації щодо удосконалення роботи виробничих та структурних підрозділів філіалу, детального розгляду питань виконання планових показників за І квартал та перспектив розвитку філіалу на ІІ квартал поточного року. На нараді керівництвом дирекції спільно з керівництвом безбалансових виробничих підрозділів відпрацьовували заходи щодо мотивації персоналу до досягнення показників ефективної роботи.

 

Багатогранність теми підсумкової наради була підкреслена та висвітлена у виступах заступників директора, які детально зупинились на досягненнях та проблемних питаннях Дніпропетровської дирекції у І кварталі. Можна вважати кроком вперед в досягненні філіалом позитивного фінансового результату за підсумком роботи І кварталу, бо прибуток від звичайної діяльності становить 998,1 тис. грн. За аналогічний період минулого року збитки склали 4,4 млн. грн. – тобто за поточний рік колективу дирекції вдалося стабілізувати та значно покращити фінансовий результат. Темп росту доходів по дирекції, порівнюючи з минулим роком, зріс на 111,7 % в т.ч. за рахунок заключення нових договорів з юридичними особами. Зважаючи на проведені заходи по оптимізації управлінської структури, шляхом приєднання Поштамту-ЦПЗ №1 до Головної структурної одиниці Дніпропетровської дирекції, вдалося підвищити рівень продуктивності праці на 21,8 %. Звичайно, керівництвом вживалися заходи, направлені на підвищення рівня заробітної плати. Так, середня заробітна плата у порівнянні з минулим роком зросла на 18%.

 

Піднімалися на нараді і проблемні питання – це приведення режимів роботи ВПЗ до нормативу, покращення якості обслуговування споживачів та реєстрації кінцевої події вручення. Порівнюючи з показником за 1 кв. 2015 року відбулося зменшення звернень на 57 одиниць, але є місце для подальшої роботи над покращенням якості обслуговування споживачів.

 
????????????????????????????????????

За словами директора Дніпропетровської дирекції Гуляна Ваграма Генриховича, у філіалу є великий потенціал і можливості, а головною запорукою успіху є згуртованість дій, велике бажання працювати, як єдиний злагоджений механізм, щоб забезпечити виконання поставлених завдань. Також він підкреслив:

 

«Наразі відпрацьовується та впроваджується удосконалена система взаємодії дирекції з центрами та відділеннями поштового зв’язку за для досягнення кращих економічних результатів. І, виходячи з досвіду злиття Головної структурної одиниці з Поштамтом, варто і надалі проводити оптимізацію управлінської структури та скорочувати зайві проміжні керівні ланки, які не в повній мірі впливають на ефективність управлінських рішень.»

 

Директор подякував усім присутнім за активну роботу та відмітив, що проведення таких зустрічей є надзвичайно корисним та важливим елементом в процесі налагодження роботи дирекції, і неможливо зупинятися на досягнутому рівні, необхідно якомога ефективніше виконувати взяті на себе зобов’язання.

 

Підсумовуючи результати роботи, Ваграм Генрихович вручив перехідну відзнаку «За відповідальність, успішність і лідерство» колективу Поштамту Дніпропетровської дирекції УДППЗ «Укрпошта». Звертаючись до присутніх, директор привітав колег з досягнутими результатами та побажав успіхів в роботі, бо «ми єдина команда, в якій кожен зацікавлений в подальшому розвитку підприємства».