Підведено підсумки новорічної акції «Пошта Діда Мороза»

Щорік в поштові скриньки «Укрпошти» потрапляє сотні дитячих листів з підписом «Дідусеві Морозу» в адресному рядку. І хоч, як мовиться у казці, Дід Мороз живе в Лапландії, усі листи, адресовані йому, уважно перечитують, а потім на них відповідають його помічники – поштовики. До цьогорічного свята «помічникам» Дідуся Мороза роботи стало набагато більше – на адресу «казкової канцелярії» у м.Харків надійшло близько 3000 листів.

 

Цього року побажання дітлахів Харківщини дещо відрізняються від тих, які були в попередні роки. Звертаючись у листах до казкового дідуся, дітлахи нагадують, що протягом року поводилися добре, мають непогані оцінки, якщо ж ні — обіцяють виправитися, а вже потім переходять до того, що хотіли б знайти під ялинкою. Приємно відзначити, що більшість з них несуть у собі добро і тепло. Діти просили зробити здоровими та щасливими всіх людей, наділити їх усмішками та добрими серцями. В усіх дитячих листах – щирість, чистота, дитяча непохитна віра в краще.

 

Поштовики Харківщини обробили кожен лист, аби діти, що написали Діду Морозу, Святому Миколаю чи Санта Клаусу, не залишились без уваги. Працівники Харківської дирекції «Укрпошти» щиро вірять, що всі дитячі прохання будуть почуті.