Підведено підсумки роботи за 9 місяців 2015 року

12

4 грудня 2015 року у Вінницькій дирекції УДППЗ «Укрпошта» під головуванням керівника дирекції Костюк Наталі Петрівни відбулась нарада за підсумками роботи 9 місяців 2015 року. Наталія Петрівна подякувала колегам за докладені зусилля по виконанню планових завдань та висловила впевненість, що й надалі колектив буде працювати в злагодженому і чіткому темпі.

 

За результатами роботи протягом 9 місяців досягнуто виконання плану на рівні 102,5 %, при цьому забезпечено зростання до аналогічного періоду попереднього року, темп зростання склав 103,9 %. Дирекцією отримано прибуток у розмірі 398,3 тис.грн. Завдяки ефективні роботі вдалось досягнути зростання середньомісячної заробітної плати на 13,8 %. Відповідно змінюється і продуктивність праці, вона зросла на 9,8 %.

 

У структурі доходів дирекції як і раніше лідирує виплата пенсій, письмова кореспонденція та платежі, саме вони і приносять найбільший дохід підприємству. Найбільше витрат дирекція має по оплаті праці з нарахуванням, паливу та електроенергії.

 

За результатами діяльності дирекції в розрізі ЦПЗ можна виокремити Поштамт, ЦПЗ Гайсин, ЦПЗ Тульчин та ЦПЗ Бершадь, що перевиконали план доходів за 9 місяців. Найбільший темп зростання доходів характерний для Поштамту.

 

Порівнюючи діяльність Вінницької дирекції із середніми показниками по Укрпошті можна виокремити послуги з приймання платежів, торгівлю та продаж преси в роздріб. Споживання саме цих послуг перевищує середній рівень по УДППЗ «Укрпошта».

 

Окремо увагу було закцентовано на такому проблемному питанні, як сплата зовнішньої комісії за комунальні послуги. Дещо покращити стан справ дирекції може підписана Угода по формуванню та передачі реєстрів за винагороду 0,15 % з ТОВ «Вінницягазбуд».

 

Доброю новиною стало внесення змін до Постанови № 117, тепер вдалося закріпити право бюджетних установ оформлювати передплату періодичних видань на наступний рік у поточному році, що має знайти позитивне відображення в показниках доходів від передплати періодичних видань.

 

Директор Вінницької дирекції УДППЗ «Укрпошта» Костюк Наталія Петрівна, зазначивши позитивну динаміку діяльності за 9 місяців 2015 року, висловила надію, що подальші результати роботи будуть ще кращими, а всі проблемні питання будуть ліквідовані. Зазначила, що в нинішніх економічних умовах вся дирекція має зконцентрувати свою увагу на виконанні показників бюджету доходів та витрат фінансового плану.