Підведено підсумки за 1-ше півріччя 2015 року

Без имени-1

13 серпня у Вінницькій дирекції УДППЗ «Укрпошта» під головуванням директора дирекції Костюк Наталі Петрівни відбулась нарада за підсумками роботи в 1-му півріччі 2015року. Відкриваючи нараду, директор зазначила, що основний акцент сьогоднішнього діалогу – це конструктивний аналіз діяльності ЦПЗ та дирекції в цілому.

 

За перше півріччя 2015 року Вінницькою дирекцією забезпечено виконання плану на рівні 100,8%, досягнуто зростання порівняно з 1 півріччям 2014 року – 103,3%, отримані чисті доходи в сумі 65,5 млн. грн., прибуток склав 23 тис. грн. Завдяки ефективній роботі досягнуто скорочення дебіторської заборгованості на 14,9%. Спостерігається позитивна динаміка змін у темпі зростання продуктивності праці, що склав 112,8% і випереджає темп зростання середньомісячної заробітної плати, що складає 108,7%.

 

Структура доходів дирекції суттєво не змінилась, основними послугами, які дають доходи до бюджету підприємства є виплата пенсій, знаки поштової оплати, приймання платежів та торгівля.

 

Проведено порівняння основних показників діяльності із середніми показниками по Укрпошті. Так, наприклад, за показниками передплати, Вінницька дирекція перевищує середній рівень по Україні на 2,5%. Частки доходів від платежів і торгівлі покращилися на рівні дирекції і продовжують випереджати відповідні показники по всьому підприємству поштового зв’язку. В результаті чого стало зрозуміло, що позиція Вінницького філіалу досить міцна. Підтвердженням цьому стало 4 місце в рейтингу дирекцій по Україні.

 

Окремо увагу було акцентовано на результатах позапланової комплексної перевірки. Зокрема, по питанням організації торгівлі, роботи з постачальниками продукції та подачі звітності. Визначено основні недоліки в роботі та окреслено можливі шляхи вирішення.
Перспективним напрямком діяльності для дирекції є співпраця з «Вінницяобленерго» по доставці бланків на оформлення житлових субсидій.

 

Особливий наголос було зроблено на тому, щоб забезпечити своєчасність отримання споживачами необхідних документів. В результаті ефективної співпраці дирекція зможе отримати додатковий дохід в сумі 135 тис. грн.

 

Було піднято тему досягнень працівників філіалу. Згідно наказу 20 працівників Вінницької дирекції отримають грошові виплати за ефективну роботу. Також було відзначено ВПЗ Михайлівка Гайсинського району, яке було виділене перевіряючими за зразкову роботу, що може стати прикладом не лише для вінницьких поштових відділень, але й для всіх відділень України. Їх діяльність буде висвітлена у корпоративному виданні «Поштовий вісник».

 

Наталя Петрівна подякувала колегам за докладені в 1-му півріччі зусилля по виконанню планових завдань та висловила впевненість, що й надалі колектив буде працювати в злагодженому і чіткому темпі, особливо концентруючи свою увагу на вирішенні проблемних питань. Першочерговим завданням вона визначила виконання показників бюджету доходів та витрат Фінансового плану 2015 року, що забезпечить ефективність діяльності філіалу, підвищення рентабельності та, відповідно, покращення матеріально-технічної бази дирекції.