Підвели підсумки та схвалили програму дій на 2016 рік

????????????????????????????????????

19 лютого відбулась рада керівників Дніпропетровської дирекції УДППЗ «Укрпошта». На нараді підсумовувалась робота філіалу за 2015 рік. В ході діалогу за круглим столом всі учасники доповідали про результати роботи дирекції за різними напрямками діяльності: якість обслуговування споживачів, виконання планових завдань філіалом, розвиток пріоритетних напрямів маркетингової діяльності, пошук нових форм роботи з відділеннями поштового зв’язку, виконання програми реорганізації Поштамту, зростання продуктивності праці.

 
????????????????????????????????????
 

Заступники директора зупинилися на питанні виконання планових показників дирекції за рік, розповіли про позитивні зрушення та результативність реформаторських процесів, започаткованих з вересня місяця 2015 р., та поділилися напрацьованим досвідом з колегами.

 

В.о. директора Дніпропетровської дирекції Ваграм Генрихович Гулян окреслив перед колективом коло завдань та озвучив план дій на 2016 рік, порівняно з результатами роботи філіалу в минулому році. За його словами, у Дніпропетровської дирекції є великий потенціал і можливості, які потрібно правильно використовувати та кожному працівнику дбайливо ставитись до своїх обов’язків, виконуючи роботу швидко та якісно.

 

За підсумками наради була затверджена Ухвала «Про підсумки роботи Дніпропетровської дирекції УДППЗ «Укрпошта» за 2015 рік та завдання соціально-економічного розвитку на 2016 рік.»