Пишемо листи Діду Морозу! Віримо в чудо!

????????????????????????????????????

Вже зовсім небагато часу залишилося до довгоочікуваних новорічних свят. Кожна дитина у передчутті свята загадує бажання та мріє про казкове чудо. Саме тому всі діти починають писати листи зимовому герою – Діду Морозу.

 

Дніпропетровська дирекція УДППЗ «Укрпошта» завжди приймає активну участь в акціях, які проводить УДППЗ «Укрпошта» до новорічних свят. Усі охочі можуть написати листа з проханнями та побажаннями. На листи, де вказано зворотну адресу, Дід Мороз та його поштові ельфи обов’язково дадуть відповідь.

 
????????????????????????????????????

Тільки до середини грудня Дніпропетровська дирекція УДППЗ «Укрпошта» надіслала Діду Морозу понад 700 листів від діток, які чекають на новорічні дива та подарунки.

 

В рамках акції «Пошта Українського Діда Мороза» та напередодні свята кожного року в шкільних та дошкільних навчальних закладах області проводяться відкриті уроки, семінари, де дітки вчаться мистецтву написання листа.

 

Тож працівники Поштамту-ЦПЗ №1 та Дніпропетровської дирекції УДППЗ «Укрпошта» 18 грудня провели відкритий урок у 4-а класі середньої загальноосвітньої школи №83 м. Дніпропетровська, на якому школярі познайомились з мистецтвом написання листів.

 
DSC_6695

Директор школи Степанян Нуне Завенівна та вчитель Ткаченко Ніна Федорівна ретельно підготували клас, створивши новорічний настрій та святкову атмосферу, привітно зустріли гостей, познайомили з класом та почалося таємне дійство написання новорічного листа.
Під час уроку розмовляли про правила написання листів, адресування конвертів, «Пошту Діда Мороза». Кожна дитина прикрашала свого листа малюнками для Діда Мороза, а потім розповідала про свої бажання.

 
DSC_6742

Діти задавали безліч питань, їм так кортіло дізнатись:

 

– Чи отримає Дід Мороз мого листа?
– Чи зможе мені зателефонувати?
– Як правильно підписати конверт?

 

Серед бажань дітей: шахи, книги, іграшки…та багато іншого. Але, всі ці бажання об’єднує одне: мирне небо над головою, віра в світле майбутнє для нашої країни, щоб кожна дитина на планеті зростала в люблячій родині та щасливій країні.