Пізнавальна екскурсія

DSCN1029_1

Діти-наше майбутнє! І від того, який внесок ми зробимо в їх розвиток, виховання, чи зуміємо привити поняття цінностей, таке майбутнє вони й будуть творити. Кожен з нас ще в дитинстві починає фантазувати над своєю майбутньою професією, але найчастіше остаточний вибір припадає саме на шкільні роки, коли ми прислухаючись до порад батьків та вчителів все ж робимо вибір. Але як саме обрати професію свого життя? Перш за все необхідно зважати на свої уподобання і здібності, спиратись на перспективу майбутнього та привабливість професії на ринку працевлаштування, чи буде обрана професія потрібна через шість-сім років. Дітям потрібно показувати та розповідати наскільки важливою є та чи інша професія.

 

Задля цього Полтавська дирекція УДППЗ «Укрпошта», 9 жовтня у Всесвітній день пошти організувала екскурсію можливо майбутнім поштовикам до Дільниці оброблення пошти, на яку завітали учні 6-А класу та 8-го класу Загальноосвітньої школи № 24 м.Полтави. Діти з радістю випробовували себе в поштовій справі, самостійно наклеювали марки на конверти та власноруч проставляли відбитки календарного штемпеля та прийняли участь у вікторині на поштову тематику за що отримали подарунки.

 

Маємо надію, що серед присутніх того дня на ДОПі були майбутні поштовики, адже ця професія не зникне поки існує людство, бо головна її мета єднати людей, скорочуючи між ними відстані та даруючи одне одному звісточки.