Пізнавальний захід для маленьких школяриків

1 2 3 4 5

20 вересня 2016 року за ініціативи одної із найбільших дитячих бібліотек м. Львова №19 Центру розвитку та дозвілля «Під спільних дахом» та спільно з Львівською дирекцією УДППЗ «Укрпошта» було проведено пізнавальний захід для маленьких школяриків міста у приміщені бібліотеки. Розважальна мандрівка проходила під назвою «Коли було написано першого листа?» під керівництвом працівника бібліотеки Ірини Олійник.

 

Захід проходив дуже насичено, весело, яскраво та пізнавально. В атмосфері доброзичливості та дружби діти з цікавістю у вигляді гри знайомилися з історією виникнення першої писемності, надписами на скелях, ієгоргліфами, шифрограмою, дізнавались як у давнину обмінювались інформацією, надсилали один одному звісточки-послання, та як тепер, в сучасному світі за допомогою поштового зв’язку люди відправляють своїм друзям та родичам власноруч написані листи та листівки. Адже, лист написаний від руки найщиріший та ніколи не замінить електронного.

 

Під час заходу представник Львівської дирекції Укрпошти розповіла дітлахам про сучасну пошту, а також для чого потрібні поштові марки, де їх необхідно наклеювати так як правильно адресувати листи. Після чого діти з величезним ентузіазмом і самі взялися до написання та оформлення свого зашифрованого листа найкращому другові.

 

Львівська дирекція УДППЗ «Укрпошта» з метою заохочення дітей до листування cпрезентувала школярикам поштові марки та конверти. А по завершені цієї писемно-поштової мандрівки всі дружно відправились до найближчого поштового відділення, де кожен із дітей самостійно кинув у поштову скриньку свого листа.