Плідне співробітництво для блага людей

m12

На початку поточного року керівники Миколаївської дирекції УДППЗ «Укрпошта» здійснили робочі поїздки по всіх районах області. Мета – розібратися на місці з проблемами (короткий режим роботи відділення, збільшення збитків та зниження доходів, незадовільні умови праці та низький рівень його оплати тощо), відвідати відділення поштового зв‘язку, провести діалог із селянами – споживачами послуг і представниками місцевої влади, знайти шляхи вирішення проблем. Як правило, ці поїздки завершувалися участю у нарадах з головами сільських і селищних рад у райдержадміністрації. І ось ці поїздки почали давати результати.

 
m11

У лютому цього року очільник обласного поштового відомства Дмитро Ганіченко відвідав село Андрієво-Зорине Березанського району. Жителів села і поштовиків давно непокоїв стан приміщення поштового відділення: ветхе, морально і фізично застаріле, без належних умов, як для працівників, так і відвідувачів. Та і рівень доходів з кожним роком знижувався і відділення, як багато його сільських «сородичів» по області, не окупало себе, було, м‘яко кажучи, низькорентабельним. Навіть опрацьовувалося питання щодо його закриття.

 

Тому спочатку жителі села були налаштовані агресивно – думали, що директор приїхав закривати відділення зв’язку. Після того, як Дмитро Володимирович пояснив мету свого приїзду, розмова пішов по-іншому. У цьому допоміг настрій Матіясівского сільського голови (А.Зоріне входить до складу цієї сільради) Віктора Малиновського, до речі, в недалекому минулому – працівника Миколаївської дирекції «Укрпошти». Тоді ж була досягнута домовленість, що відділенню зв’язку буде надано нові приміщення в порожній школі. Силами сільського голови і активних селян Андрієво-Зорине тут провели ремонт.

 

І напередодні 24-ї роковини проголошення Незалежності України перед селянами гостинно відчинило двері оновлене відділення поштового зв‘язку. Свято своєрідних «входин» відбулося за участю сільського голови Віктора Малиновського, керівника Миколаївської дирекції «Укрпошти» Дмитра Ганіченка, а також голови Березанської районної організації партії «Солідарність» «Блок Петра Порошенка» Івана Фаріонова.

 
13

Як і належить, під час урочистостей «новоселам» були вручені пам‘ятні, але такі потрібні подарунки: лазерний принтер від партії «Солідарність» «Блок Петра Порошенка», чайник, інші корисні речі. Не залишилася без уваги і шановний поштовик Галина Лозенко, яка 38 років пропрацювала начальником відділення зв’язку. Присутні керівники особисто привітали ветерана праці, а Іван Фаріонов вручив Галині Олександрівні та її сім’ї путівки на море. Також найбільш активні під час ремонту жителі Андрієво-Зорине були відзначені грамотами сільського голови.

 

Попереду реалізація перспективних планів щодо розвитку поштового зв‘язку на території сільської ради: активізація надання послуг, які вже надаються населенню (залучення пенсіонерів до обслуговування на пошті, передплата на періодичні друковані видання, приймання комунальних платежів тощо), та впровадження нових, підвищення їх якості, а, значить, – встановлення достойного рівня оплати праці, створення комфортних умов для працівників відділення зв‘язку і клієнтів (зокрема, сільський голова пообіцяв встановити у відділенні 2 калорифера).

 

Така плідна співпраця за для інтересів членів територіальних громад триватиме й далі. І не тільки в Березанському районі.