Поцілунок на Укрпошті

За результатами Всеукраїнської акції «Поцілунок на Укрпошті», оголошеної національним оператором напередодні Дня святого Валентина, найбільше симпатій серед аудиторії Фейсбуку завоювала фотографія Ксенії Свидинюк з м. Вінниці.

 

Обов’язковою умовою акції, яка тривала з 13 по 17 лютого, була необхідність зробити фото зі своєю коханою людиною на фоні будь-якого атрибуту національного оператора поштового зв’язку (поштової скриньки, логотипу, вивіски поштового відділення) та, зафіксувавши мить поцілунку, викласти фото на сторінці Укрпошти у Фейсбук.
В конкурсі взяли участь зовсім різні фотографії: і маленькі дітки, які вразили своїми посмішками та ефектним вбранням, і зовсім старенькі бабуся з дідусем, дивлячись на яких поволі розумієш, що коханню всякий вік підвладний, до кінця в лідерах трималась інтернаціональна пара з сусідніх держав, які зустрілись на Україні, також слід відзначити фотографії в українському народному вбранні молодих пар та ніжного поцілунку мами і синочка.

 

Варто зазначити, що найбільш активними були Харківська та Вінницька області, звідки було найбільше фотографій. Боротьба зав’язалась не на жарт, до останнього моменту не було зрозуміло, хто все ж таки стане переможцем. І станом на 18.00 год. 17 лютого, час підбиття підсумків та визначення переможця акції, фотографія Ксенії Свидинюк зі своїм коханим отримала найбільшу прихильність серед користувачів Фейсбуку – 106 лайків. Виявилось, що це молода сім’я, яка одружилась пів року тому, з чим ми їх від душі вітаємо. Ця пара й отримає спеціальний подарунок від Укрпошти «Власну марку» з цією світлиною закоханих. Що ж до переможців, то поспілкувавшись з ними, розумієш, яке воно кохання…Таке ніжне, трепетне і з легкою посмішкою на вустах.

 

Свою нагороду пара отримала від директора Вінницької дирекції УДППЗ «Укрпошта» Наталії Костюк, що побажала їм пронести такі ніжні почуття через все життя.