Подарунки дітлахам

1

?????????????

?????????????

?????????????

?????????????

?????????????

?????????????

Понад три десятки пар літнього взуття, дитячі іграшки і концертний мікрофон – такі подарунки презентували вихованцям Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що у Хмільниці Чернігівського району, керівник Чернігівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олег Обушний та голова профспілкового комітету підприємства Надія Білан. Усі речі були придбані за кошти від проведення благодійного аукціону в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей.

 

За словами керівника Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Ірини Коливошко, нині в закладі близько сорока хлопчиків і дівчаток віком від трьох до вісімнадцяти років. Переважна більшість – з різних районів Чернігівщини. Максимальний термін їхнього перебування у Центрі становить дев»ять місяців. По завершенні реабілітації діти або повертаються у свою родину, або потрапляють під опіку, всиновлюються чи влаштовуються у прийомні сім»ї.

 

Під час зустрічі з дітьми Олег Обушний, зокрема, наголосив, що поштовики завжди намагаються робити все можливе, аби хоч трішечки покращити якість життя малечі, обділеної увагою і любов»ю батьків.

 

«Ми дуже сподіваємось, що наші подарунки не лише додадуть вам гарного настрою, а й стануть у нагоді кожного дня», – зазначив директор Чернігівської «Укрпошти» і пообіцяв, що нинішня зустріч – не остання. До 10-річчя від часу створення Центру, котре відзначатиметься у липні, його вихованці отримають від поштовиків ще й інші необхідні у побуті речі.