«Подяка – борг, який необхідно сплатити та на який ніхто не має права очікувати»

Жан-Жак Руссо

 

«…Від усієї душі хочу подякувати колективу відділення поштового зв’язку «Укрпошта» № 29 міста Житомир  за професіоналізм , уважність, чуйність і відповідальність у роботі. Завжди уважні, оперативні і доброзичливі. Бажаю цьому колективу успіхів у своїй нелегкій справі – адже робота дуже важлива і потрібна. Ну і спасибі керівництву, яке створило такий дружний колектив. Удачі Вам! Здоров’я!

 

З повагою Щербатюк Євгенія Бористівна. 06.2016 р….»

 

«….Хочеться висловити подяку Вашому колективу відділення поштового зв’язку  №29 міста Житомир. Я дуже часто користуюся послугами пошти: відправляю і отримую посилки. Дівчата завжди ввічливо, швидко обслуговують, пакування посилок швидке і якісне, все завжди доходить та не втрачається. Найчастіше обслуговує Лазанюк Наталія. Всьому дружньому колективу дякую. Гарного настрою, ввічливих клієнтів.

З повагою Дубчак Маргарита Михайлівна. 06.06.2016 р…..»

 

Шановні, клієнти! Висловлюємо свою найщирішу подяку за Вашу підтримку та сердечні слова. Дякуємо, що Ви користуєтесь послугами Укрпошти! Ми працюємо для Вас та пропонуємо тільки якісні товари та послуги, сертифіковані і за доступними цінами, так як ми розуміємо, як це важливо для Вас – отримувати замовлення вчасно.

 

Дякуємо  Вам за те, що обираєте «Укрпошту» та довіряєте нам.

 

                              Укрпошта там – де потрібно Вам!