Подяка Кременчуцьким поштовикам

Изображение 149

Вже понад 10 років поштовики Полтавщини не тільки об’єднують людей спілкуванням, піклуються про забезпечення передплатників випусками улюблених газет та журналів, доставляють пенсії, надають послуги, що дозволяють зберегти час та кошти,а і не аби яку увагу приділяють благодійності. Справжніми друзями, перевіреними не одним десятиліттям стали Центр поштового зв’язку № 2 Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» та Національна організація Товариства Червоного Хреста України, цього року як звичай ЦПЗ № 2 м. Кременчука долучився до членства в Товаристві усіх, кому не байдужий чужий біль та придбав марки Червоного Хреста, поповнивши джерело фінансування благодійних заходів.

 

Як показує життя творити добрі справи вкладаючи частинку своєї душі – це незрівнянне відчуття радості. Люди, що пов’язали долю з Червоним Хрестом, наділені унікальною чутливістю до чужого болю – говорить начальник ЦПЗ № 2 м. Кременчука Геннадій Ляпун.

 

Запрошуємо своїм прикладом долучитись до допомоги і стати небайдужими, адже річний членський внесок складає всього 5-10 грн., а багатократно помножена на кількість пожертв інших співвітчизників, ця незначна сума допоможе реалізувати дійсно вагому справу для знедолених чи малозабезпечених наших співгромадян.