Подяка від командира військової частини

Події, що відбуваються на Сході України, змусили всіх українців глибше та відповідальніше ставитися до життя. І якщо не всі беруть участь в антитерористичній операції, то підтримати військових може кожен.

 

Не винятком є і поштовики Харківщини. З початком бойових дій на Сході нашої країни поштовики активно допомагають військовим ЗСУ. Приємно відзначити, що допомога надходить за призначенням саме тим, хто її потребує, тому і не залишається непоміченою.

 

Колектив Харківської дирекції отримав Подяки за підписом командира військової частини ВО124 підполковника О.Г. Зими з теплими словами вдячності за добродійну допомогу від імені всіх військовослужбовців в/ч ВО124: «Командування військової частини ВО124 щиро дякує Вам за неоціненну допомогу у розбудові та становленні Збройних Сил. У цей нелегкий для нашої країни час кожний українець з гордістю усвідомлює, що він є частиною душі Українського народу, нашої вільної та незалежної держави, і саме Ви є величезним прикладом цьому. Нехай яскравий вогонь у Вашій душі ніколи не згасає, на благо миру та процвітання нашої Єдиної України. Слава Україні!».

 

Усвідомлюючи всю важливість ситуації, спільними зусиллями поштовики Харківщини підтримують тих, хто відстоює нашу незалежність і можливість самостійного вибору майбутнього для всієї країни.