Подяка

color001

Нещодавно адміністрація Волинського обласного спеціалізованого будинку, що у Луцьку, висловила подяку колективу Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» за надану грошову допомогу. За ці кошти придбали необхідні продукти харчування, медикаменти, іграшки для діток цього дитячого закладу.

 

З нагоди Дня захисту дітей у Волинській дирекції Укрпошта відбувся благодійний ярмарок, на якому для продажу були представлені власноруч зроблені поштовиками та їх дітьми хенд-мейд вироби. Поштовики доклали максимум зусиль та перетворили ярмарок на яскравий захід благодійності долучивши усіх відвідувачів поштових відділень, постійних клієнтів та партнерів.

 

Вже два роки поспіль колектив адміністрації Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» та Профспілкова організація поштового підприємства допомагають малятам з Волинського обласного спеціалізованого будинку дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки.

 

Зокрема, цього року долучилися й поштовики Центру поштового зв’язку №2, які віддали кошти, що були виручені з організованого благодійного ярмарку «Мистецька Укрпошта» дітям Волинського обласного спеціалізованого будинку дитини. Працівники інших Центрів поштового зв’язку передали куплені канцелярські вироби до дитячих будинків у своїх районних центрах області.