Подякували поштовикам за результативну роботу

Листоноша

Нещодавно в приміщенні Волинської обласної ради відбулось засідання Волинського обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення. Учасником комітету була і представник від Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Валентина Андріюк – голова обласної організації профспілки працівників зв’язку Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

 

Під час доповіді виступаючих, мова йшла про широкомасштабний соціальний проект, що мав за мету: спростити доступ громадян до отримання житлових субсидій.

 

Зокрема, директор департаменту соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації Оксана Гобод відзначила результативну роботу працівників відділень поштового зв’язку: операторів та листонош, які надавали інформаційні послуги населенню по заповненню заяв та декларацій за напрямком «Інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та робота з документацією». Оксана Михайлівна розповіла, що завдяки спільним зусиллям Волинь виконала план щодо залучення сімей до Програми житлових субсидій на 153% та увійшла в першу п’ятірку областей України за відсотком охоплення населення житловими субсидіями. З її слів, у 2015 році до органів соцзахисту Волинської області на оплату житлово-комунальних послуг звернулося 173,8 тис. сімей, в тому числі, через поштові відділення волиняни відправили понад 26,5 тис.

 

Звернень. За 12 місяців 2015 року у Волинській області нараховано організаціям-надавачам житлово-комунальних послуг 572,7 млн. грн., тоді як у 2014 році ця сума становила 33,3 млн. грн. Середній розмір житлової субсидії у 2015 році становив 661,20 грн., у 2014 році цей показник становив 241,00 грн.

 

Керівник Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олег Гавришків каже, що зважаючи на оголошені показники, колектив поштового підприємства досяг високих результатів. Відповідна підготовка працівників відділень поштового зв’язку включала в себе навчання з працівниками департаменту соціального захисту населення, наявність брошури з найтиповішими питаннями-відповідями та покрокова інструкція заповнення необхідних документів для отримання житлових субсидій. Така інформаційна підтримка стала запорукою отриманих високих показників.
У 2016 році, попри те, що хід соціального проекту зменшує свої обсяги, оформити житлову субсидію чи відправити необхідні додаткові папери до органів соцзахисту можна звернувшись до будь-якого відділення поштового зв’язку.