«Поетична пошта» до Дня захисту дітей

news66622

З 25 травня до 10 червня Укрпошта оголошує конкурс на найбільш оригінальний дитячий вірш про пошту «Поетична пошта», приурочений до Дня захисту дітей.

 

Для популяризації листування серед дітей України, сприяння розвитку в молоді навичок написання листів та виховання у дітей творчих здібностей з нагоди Дня захисту дітей Укрпошта проводить поетичний конкурс.

 

Запрошуємо дітей дошкільного та шкільного віку надсилати свої твори з поміткою «Конкурс» на адреси регіональних дирекцій Укрпошти. Журі дирекції вибере три твори, які найкраще відповідатимуть критеріям оригінальності, змістовності та креативності та направлять їх до генеральної дирекції, де й оберуть трійку переможців конкурсу.

 

Автори найкращих віршів будуть нагороджені філателістичними подарунками від Укрпошти. Найкращі та найоригінальніші твори будуть надруковані у газеті «Поштовий вісник», розміщені на сайті Укрпошти та на сторінках соціальних мереж.

 

Тематика творів – усе, що пов’язано з поштою. У вірші має обов’язково бути використане словосполучення «українська пошта». Також учасник повинен надати коротку інформацію про себе.

 

Запрошуємо усіх творчих дітей до участі в поетичному конкурсі!