Поповнення у «велопарку» листонош Вінничини

IMG_0541

Нова партія велосипедів для листонош прибула на Вінничину, 97 двоколісних машин дістануться поштовикам. Поповнення у «велопарку» листонош стало можливим завдяки ініціативі Генеральної дирекції УДППЗ «Укрпошта».

 

У Вінницькій області працює понад 2000 листонош, з яких близько 1800 у сільській місцевості. Тим хто не має велосипедів досить часто доводиться проходити кілька кілометрів пішки, з важкою сумкою на плечі, в основному – це жінки.

 

Велосипед для листоноші справді неоціненний помічник. Двоколісна машина – це найкращий і незамінний друг листоноші. Адже їм доводиться обходити всі будинки, доставляти велику кількість кореспонденції та посилок, розвозити пенсії. Крім того, працівники пошти забезпечують наших основних клієнтів-пенсіонерів товарами першої необхідності.

 
IMG_1128

У першу чергу новим транспортом забезпечать тих працівників “Укрпошти”, які обслуговують дільниці протяжністю більше 8 кілометрів. Про те, як їм тепер працюється, розповіла листоноша Марина Вікторівна: «Ми такі раді – велосипеди зручні та красиві. Колеса міцно закріплені. Є корзинки для поштової сумки, світловідбивачі, дзвіночок. Спасибі велике за таких помічників!».

 

Отримані велосипеди додадуть динамічності та мобільності в роботу сільського поштаря. Адже для пересічного жителя села їх робота надзвичайно важлива, листоноша у селі – це більше, ніж просто професія. А поштовий зв’язок і досі залишається одним з найнадійніших. Маємо надію, що з отриманням нових транспортних засобів «нелегка ноша листоноші» полегшає. А робота та спілкування з людьми будуть приносити їм ще більше задоволення.