Пора літніх канікул

56373334_kyfftxfd26 56373666_bv7z433y09 56373678_k3vfvpya8g

Пора літніх канікул – це час відпочинку, далеких та цікавих мандрівок, знайомства з чимось новим та незвіданим. Добре, коли нові відкриття є цікавими та корисними. Таким відкриттям стала для дітей з багатодітних сімей м. Харкова екскурсія до Цеху оброблення пошти Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

 

Нещодавно Харківська дирекція радо зустрічала 20 допитливих екскурсантів. Маленькі слухачі зацікавлено слухали про щоденний виробничий процес сортування письмової кореспонденції, розпитували про відправку листівки за кордон та у сусіднє місто, вчилися заповнювати адресу отримувача, ретельно вивчали загадкові лунки з листами. Поверхом нижче маленьких гостей чекала іще одна поштова «пригода» – Дільниця експедирування періодичних друкованих видань.

 

Захоплення у малечі визвала робота системи індикації сортування періодичних видань, юні гості отримали відповідь, звідки опиняються у їх поштовій скриньці улюблені дитячі газети і журнали, серйозні газети для батьків та щотижневі інформаційні помічники бабусь і дідусів. По закінченню екскурсії всі бажаючі мали змогу надіслати листівку своїм рідним та друзям.

 

Харківська дирекція щиро дякує Асоціації багатодітних сімей «АММА» за плідну співпрацю та можливість познайомити дітей з роботою пошти, адже, «Укрпошта» – це не лише знайомий листоноша, а й великий і цікавий світ, що вирує життям.