Пора літніх канікул

DSCN76491

Ось і розпочалася для всіх дітлахів нашої країни найщасливіша пора – пора літніх канікул. Нарешті можна відпочити від одноманітних занять у школі та виконання нудних домашніх завдань. Адже літо – це період відпочинку, туристичних мандрів, нових відкриттів. І далеко не завжди, щоб отримати нові враження та відкрити для себе щось нове, потрібно їхати у незвідану далечінь.

 

09 червня учні Лозівської гімназії, які відпочивають у пришкільному літньому таборі відпочинку «Казка», завітали до Центру поштового зв’язку №6 Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта». Такі екскурсії самих молодших школярів до нашого центру стали вже доброю традицією. Поштовики з задоволенням познайомили дітлахів із своєю справою: показали як виймаються листи із поштової скриньки, продемонстрували все розмаїття періодичних видань, журналів, конвертів. Тут допитлива малеча дізналася який шлях проходить лист від свого автора до адресата, як працюють поштовики, побачила все різнобарв’я художніх марок та листівок. Кожен із наших маленьких гостей зміг придбати собі дитячі книжечки, розмальовки та журнали за своїми вподобаннями.

 

Особливо цікавими для малих гостей виявилася робота працівників на дільниці приймання та оброблення пошти. Процес приймання пошти виявився для них дуже захопливим та незвичним. Наостанок малеча познайомилася із листоношами – їм розповіли як доставляються газети, журнали та листи безпосередньо до поштових скриньок кожного жителя нашого міста.

 

Подорож до Центру поштового зв’язку №6 стала захопливою та цікавою пригодою для маленьких гостей. Ми завжди дуже раді приймати таких особливих споживачів та із задоволенням готові знайомити їх із роботою свого підприємства.