Пошта Діда Мороза по-Вінницьки

У рамках акції Пошта Діда Мороза Укрпоштою виготовлено спеціальний штемпель погашення – художньо оформлений, «19–31.12.2014 р. Пошта Діда Мороза» 21050 м. Вінниця».

 

В День Святого Миколая у поштовому відділенні №50 м. Вінниці, відбулося урочисте спецпогашення.

 

Директор Вінницької дирекції УДППЗ «Укрпошта» Наталя Костюк від імені поштовиків привітала всіх присутніх з Днем Святого Миколая та наступаючими новорічними святами побажавши родинам миру та радості, нових творчих здобутків, щастя й добробуту!

 

Після урочистого погашення конверта святковим штемпелем всі присутні дітки отримали від поштового Діда Мороза солодкі подарунки та гарний настрій.

 

Також Снігуронька всім пропонувала широкий асортимент новорічних та різдвяних маркованих та немаркованих конвертів, марок, поштових блоків, листівок, карток.

 

Окрім цього, Укрпошта традиційно проводить новорічну кампанію, у ході якої діти пишуть листи Діду Морозу. На всі листи, в яких вказано зворотну адресу, малеча отримає відповіді.

 

Найкращі листи публікуватимуться в корпоративній газеті Укрпошти «Поштовий вісник» та на офіційному сайті підприємства. Батьки можуть порадувати своїх дітей святковими наборами від Укрпошти «Лист Діда Мороза» та «Лист Святого Миколая».

 

Пошта завжди об’єднувала людей. Кажуть, що лише листи та листівки написані власноруч, – справжні. Надішліть частинку своєї любові своїм рідним чи друзям, партнерам у різні куточки України чи світу з Новорічними та Різдвяними поздоровленнями.

 

Запрошуємо усіх долучитись до інтелектуального захоплення – філателії – колекціонування поштових марок, конвертів, листівок.

 

Беріть участь у новорічній акції «Пошта Діда Мороза», з 19 по 31 грудня, яка проходитиме у відділенні поштового зв’язку №50 м. Вінниці – відправте новорічне привітання своїм рідним живою поштою з відтиском штемпеля спецпогашення «Пошта Діда Мороза».