«Пошта Діда Мороза» стартувала в Одесі

На Одеському Поштамті новорічні свята за давньою традицією стартують із святкування Святого Миколая. Напередодні свята цього Святого на Поштамті Одеси відкрилося представництво «Пошти Діда Мороза». Снігуронька пропонувала всім відвідувачам скористатися святковими послугами пошти, зокрема, замовити унікальний подарунок «Власну марку» з приватним фото, логотипом або товарним знаком фірми, придбати новорічні набори та листівки, набори для Посткроссингу та інше. А оскільки Святий Миколай вважається покровителем дітей, то вони у цей день – головні гості і на Одеській пошті.

 

Святий Миколай запросив на благодійний ранок школярів спеціалізованої школи № 75, де навчаються і виховуються діти з особливими фізичними потребами. Вони дуже чекали цього свята, адже з незапам’ятних часів Святий Миколай приносить дітям подарунки. Вважається, що подарунки отримують тільки слухняні діти, а неслухняних чекає покарання…

 

Але діти, як правило, в очікуванні свята і, звичайно, подарунків, не балуються, намагаючись дати зрозуміти Святому Миколаю, що вони завжди готові бути хорошими, та й подарунки вони приготували. Виставка малюнків дітей 75-ї школи, що відкрилася в цей день на Поштамті, радувала і поштовиків, і клієнтів пошти.

 

Оригінальний подарунок приготував Мишко Головін. Хлопчик вирізав з фанери рукавицю, прикрасив її новорічним орнаментом. Такі рукавиці з подарунками Святий Миколай залишає дітворі біля порога. Хлопчик сподівається, що і йому подарунок перепаде. Юрко Шамов намалював новорічну ялинку – таку ж красиву, як ялинка на Поштамті. У Інна Місарош представила на огляд глядачів Сніговика. «Шкода, тільки, що вручну такого на Новий рік не зліпити …», – коментують малюнок діти. Снігу-то в Одесі немає … Але святковий настрій у дітей через це не псується, бо свято дітям дарують поштові Снігуронька і Дід Мороз. Їхня програма з казковими героями, іграми, хороводами нудьгувати хлопчакам та дівчаткам не дозволила. Захвати дітей викликали і солодкі подарунки, який подарував їм Святий Миколай.

 

Як розповіла заступник директора цієї школи з виховної роботи Алла Володимирівна Вріщ, діти школи № 75 – не перший раз приходять на пошту. Свого часу для них проводили урок листа, флешмоб дитячої творчості та ін. Участь в акціях пошти благотворно впливає на розвиток фантазії, творчої уяви.

 

– Соціальна підтримка дітей з особливими потребами – це один із пріоритетів діяльності адміністрації Одеської дирекції Укрпошти, зазначив заступник директора ОД УДППЗ Сергій Ящук. Традиції благодійності милосердя давно стали невід’ємною рисою колективу одеських поштовиків.