Пошта у моєму житті

DSC01499

 

«Я погоджусь з суспільною думкою, коли кажуть, що працювати ціле життя в одній організації – це щастя. Чому? Тому що це найзручніше – працювати на благо підприємства заради спільної ідеї. Але цього має хотіти і компанія і працівник. Саме цього я прагну весь свій трудовий шлях», – розповідає заступник начальника ЦПЗ №2 Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Лідія Матвейчук.

 

Працювати в одній організації – це значить рости ціле життя разом з нею. За цей час людина розвивається, вдосконалюється, стає професіоналом своєї справи. Лідія Миколаївна каже, що її вибір – усе життя працювати на пошті. «Це як з дитиною. Ти бачиш, як вона росте. Ти впливаєш на її виховання. Ти разом з колективом бачиш розширення, кризи і перемоги. Ці відчуття можливі, якщо ти причетний до пошти не роками, а десятками років», – додає вона.

 

У галузі поштового зв’язку Лідія Миколаївна працює з 1971 року, розпочавши свою трудову діяльність листоношею дільниці доставки відділення поштового зв’язку Льотниче Володимир-Волинського району. Ще тоді, з юних літ відчувала особливу відповідальність за доручену їй роботу. Адже саме тут, на її дільниці чекають люди на довгоочікувані листи, радісні звістки чи сумні телеграми від своїх діточок і синів, які, наче пташенята, випурхнули з сімейного гнізда і розлетілись по всій країні. Газети з свіжими новинами, пізнавальні журнали – все це – турботливе, щоденне, земне і неспокійне наше життя. І у його вирі вона – молоденька листоноша, якай до душі припала поштова справа. Старші колеги запримітили відповідальність молодої колеги. Отож за короткий час Лідія Миколаївна була призначена на іншу, відповідальнішу посаду. Скільки їх було у житті, адже пройшла вона усі сходинки поштової кар’єри. Вже 20 років обіймає посаду заступника начальника ЦПЗ №2 ВД «Укрпошта».

 

«Деякі працівники за своїм станом схильні до змін. Вони будуть старатися змінювати своє життя. Ці люди прекрасні працівники, однак вони динамічно ставляться до життя. Інші трудівники – схильні до стабільності, роками працюють в компанії. Вони щасливі, бо знають куди їм іти завтра, знають як облуплених, людей, з якими працюють багато років. Багато довелося бачити кадрових змін на пошті, без них також не можливий розвиток», – додає Лідія Миколаївна.

 

Отож, з нагоди 45-річниці пройденого трудового шляху вітаємо Вас, шановна, Лідіє Миколаївно! Бажаємо Вам прихильності фортуни та здійснення всіх задумів, міцного здоров’я та добробуту. Нехай кожний Ваш день наповнюється найважливішими словами, які зігріватимуть душу та принесуть тепло!