«Пошта Українського Діда Мороза в Запоріжжі»

IMG_5748

30 грудня на Головпоштамт м.Запоріжжя на зустріч до малят завітав Український Дід Мороз, Снігуронька та їх казкові помічники. Радо зустрічали давноочікуваного Дідуся близько 100 діток з міста Запоріжжя та найближчих районів Запорізької області.

 

Церемонія святкування «Новорічної ялинки» розпочалася зі вступного слова в.о.директора Запорізької дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олега Дорофеєва, який закликав усіх присутніх писати листи рідним та друзям, привітати їх з Новорічними та Різдвяними святами, адже кожному із нас приємно отримати вітальну листівку у свою поштову скриньку.

 
IMG_5746 (1)

Відбулося урочисте спецпогашення новорічної власної марки «Пошта Українського Діда Мороза» спеціальним відбитком штемпеля за участю керівника Запорізької дирекції УДППЗ «Укрпошта», Діда Мороза та маленьких помічників.

 

Під час свята усі діти брали участь у конкурсах, які так весело, легко та цікаво проводили казкові помічники Українського Діда Мороза. Окрім новорічного танцю з Снігуронькою діти співали новорічні пісні, писали побажання діткам з Дніпропетровська, запрошували одне одного до танцю біля головної новорічної красуні – пишно-вбраної, зеленої ялиноньки. Наш Український Дід Мороз зачарував своєю увагою та щирістю кожного малюка і розколихав казкову «дитячу віру у дива» в кожного дорослого.

 
IMG_5750

Чарівний Дідусь розповів про усі отримані листи від дітей та зазначив, що усі звісточки йому вчасно надходили завдяки працівникам Укрпошти.

 

З початком новорічних, Різдвяних свят, які дарують надію на здійснення найпотаємніших мрій та наповнюють серця радістю, кожен з нас очікує здійснення чудес, відновлення душевного тепла та надії. Отож, Зимовий чарівник закликав усіх присутніх писати листи рідним та друзям, побажати їм усіх благ, адже кожному з нас так приємно отримати вітальну листівку у свою поштову скриньку.