Поштарі – майстри на всі руки

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У четвер, 12 травня, поважна комісія підвела підсумки конкурсу робіт хендмейду, у котрому взяли участь співробітники усіх поштових відділень Сумщини.

 

На вернісажі у актовій залі Сумської дирекції «Укрпошти» – 316 майстерних робіт: вишивка нитками й бісером, в’язання гачком, розпис на склі й дерев’яних площинах у стилі декупаж, олійний живопис, роблені ляльки, деревця, фігури і кошики із паперу та інше. Усе – творчість сумських поштарів. На травневі свята поштовики провели конкурс на кращу роботу, зроблену власноруч, і свій вернісаж образотворчого мистецтва назвали «На крилах весни».

 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Поважна комісія у складі шести осіб приступає до суддівства. Фаховий погляд висловлюють запрошені гості: заслужений майстер народної творчості України, керівник народної студії образотворчого мистецтва Сумського палацу дітей та юнацтва Валентина КОЗДРОВСЬКА та заслужений працівник культури України, начальниця відділу культури та туризму Сумської міськради Наталя ЦИБУЛЬСЬКА. До думки знавців дослухаються інші члени комісії: заступники директора Сумської дирекції Лариса ТКАЛІЧ та Сергій ПАНЧЕНКО, голова Сумської обласної організації профспілки працівників поштового зв’язку Тетяна ЄВДОКИМОВА та голова ради ветеранів Сумської дирекції Алла ГОРБАТЕНКО.

 

Шість номінацій: «Вишивка», «Вишивка з бісеру» та «Вироби з бісеру», «В’язання» й «Художня композиція з різноманітних матеріалів», а ще «Вироби ветеранів праці». У кожній із номінацій – один переможець і два призера. А от хто вони і за які декоративно-художні роботи…. читайте у наших наступних публікаціях.