Поштова шана 25-річчю Незалежності

20160823_101436

Напередодні Дня Незалежності, в День Державного Прапора України, у святково облаштованій операційній залі центрального поштового відділення Херсона – на Поштамті відбулась особлива знакова подія. За чисельної участі гостей і споживачів виконуючий обов’язки директора поштовиків Херсонщини Юрій Горбенко, після короткої інформації з характеристикою і описом художнього тематичного маркованого конверта “25-річчя незалежності України” та спеціального штемпеля спецпогашення, надав слово почесному гостеві заходу заступникові голови Херсонської облдержадміністрації Олександрові Олександровичу Адамчику.

 
20160823_100633

Участь у сьогоднішній події – для мене велика честь,- підкреслив у виступі О.Адамчик. І продовжив,- по-перше велике свято України, а по-друге я понад десять років колекціонував марки. Отже, добре розумію значення цієї історичної урочистої миті. Щиро вітаю всіх нас із головним святом держави і нових нам звершень та реальних перемог в утвердженні справедливості життя і сили Вітчизни.

 

Після цього за інструкцією фахівця філателістичного сектору Дирекції Валентини Кириченко Олександр Адамчик спільно із Юрієм Горбенком (на знімку зліва направо) здійснили спеціальним штемпелем погашення декількох перших художніх маркованих конвертів.

 

Урочиста подія спецпогашення тривала увесь робочий день.

 

На знімках: перші хвилини спецпогашення в операційній залі Херсонського поштамту.