Поштове «закулісся»

2 (3)

Пора літніх канікул – це час відпочинку, далеких та цікавих мандрівок, знайомства з чимось новим та незвіданим. Особливо коли нові відкриття є цікавими та корисними. Таким відкриттям стала для найменших учнів загальноосвітньої середньої школи №11 м. Лозова (Харківської області) екскурсія до Центру поштового зв’язку №6.

 

23 червня ЦПЗ №6 Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» радо зустрічав допитливих екскурсантів. Цікавим для малечі видалось усе і як здійснюється виїмка листів з поштового ящика, і праця операторів. Заступник начальника ЦПЗ №6 Ткаченко Наталія ознайомили малюків з послугами пошти, деякими технологічними процесами, та розповіли про цінність поштової марки, як знака поштової оплати і колекційного філателістичного матеріалу.

 

Останнім етапом екскурсії було знайомство малечі з дільницею оброблення та перевезення пошти. Тут наші екскурсанти побачили як відбувається прийом, обробка та відправка пошти безпосередньо до її отримувачів, побачили, як проходить вигрузка поштових відправлень до машин для подальшої доставки їх своїм адресатам.

 

Так, ця мандрівка виявилася для школярів пізнавальною та незабутньою пригодою. І можливо, у майбутньому хтось із них підхопить естафету у подальшому розвитку і розбудові Укрпошти.

 

А 25 червня до центру поштового зв’язку №6 завітали учні пришкільного табору Лозівської гімназії. Після екскурсії юні гості, як один стверджували, що пошта – це великий і цікавий світ, у якому щохвилини вирує життя.